rejestracja stron

strony euWyszukaj w serwisie

kategoriaKursy i szkolenia

Bannery » Edukacja i dokształcanie » Kursy i szkolenia

 

Znaleziono 10 stron w kategorii "Kursy i szkolenia"

http://www.honsha.pvd.pl/
http://www.honsha.pvd.pl/

url: http://www.honsha.pvd.pl/

info: Kursy i szkolenia: reiki, reiki charyzmatyczne, alchemia mistrzów, tarot duchowy, joga, qigong, tai-chi, medytacja.

więcej szczegółów: http://www.honsha.pvd.pl/...

 

http://www.ida-octopus.pl
http://www.ida-octopus.pl

url: http://www.ida-octopus.pl

info: Szkolenia w systemie CMAS na wszystkie stopnie, indywidualne, grupowe i rodzinne, prace podwodne.

więcej szczegółów: http://www.ida-octopus.pl...

 

http://www.idea24.pl
http://www.idea24.pl

url: http://www.idea24.pl

info: Kursy językowe nie z tej ziemi! Absolutna nowość - kompleksowy kurs angielskiego przez internet.

więcej szczegółów: http://www.idea24.pl...

 

http://www.inpraxi.slupsk.net
http://www.inpraxi.slupsk.net

url: http://www.inpraxi.slupsk.net

info: Szkolenia z zakresu ustawy o zamówieniach publicznych, konsultacje i doradztwo, przygotowywanie i prowadzanie przetargów.

więcej szczegółów: http://www.inpraxi.slupsk.net...

 

Przgotowanie do egzaminów na studia z architektury http://www.rysunek-architektura.pl/
Przgotowanie do egzaminów na studia z architektury http://www.rysunek-architektura.pl/

url: http://www.rysunek-architektura.pl/

info: Nasza firma oferuje profesjonalną naukę rysunku. W naszej ofercie proponujemy zajęcia plenerowe, osobiste ale też masę innych technik nauki, pośród których każdy rysownik znajdzie coś dla siebie. Prowadzimy kursy przygotowujące do konkretnych uczelni i konkretnych kierunków studiów, dzięki czemu nasi uczniowie mają o wiele łatwiej się dostać na wymarzone studia. Organizujemy zagraniczne wyjazdy plenerowe, dające dużo praktyki i dużo doświadczenia. Nasza firma to przede wszystkim fachowość oraz niskie ceny. Prowadzimy też zajęcia wakacyjne dla studentów, którzy pragną nadrobić zaległości oraz dla tych, którzy tak jak my kochają rysunek. Nasza kadra to wykwalifikowani architekci z doskonałych uczelni. Zapraszamy na naszą witrynę internetową w celu obejrzenia naszych prac.

więcej szczegółów: Przgotowanie do egzaminów na studia z architektur...

 

http://www.aston.waw.pl
http://www.aston.waw.pl

url: http://www.aston.waw.pl

info: Firma ASTON organizuje kursy dokształcające dające uprawnienia operatora wózków jezdniowych spalinowych. Oferta kierowana jest do osób z różnych powodów nieaktywnych zawodowo. Poza tym kursanci otrzymują uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach zasilanych gazem płynnym. Konieczne - wykształcenie podstawowe oraz zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania tego zawodu. Oprócz powyższych firma ASTON organizuje wiele innych kursów np.nowoczesny magazynier, obsługi HDS'a, kos spalinowych a także na prawo jazdy.

więcej szczegółów: http://www.aston.waw.pl...

 

http://www.kurs-hds-wozki.pl
http://www.kurs-hds-wozki.pl

url: http://www.kurs-hds-wozki.pl

info: Ośrodek Kształcenia ALMAT to firma działająca na rynku szkoleniowym od roku 1997. Firma prowadzi szkolenia na operatora wózków jezdniowych akumulatorowych i spalinowych. Uzyskane przez uczestników uprawnienia dotyczą wszystkich typów wózków jezdniowych z napędem silnikowym, są bezterminowe i honorowane we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Jednocześnie organizujemy kursy na obsługę wciągarek, ładowarek teleskopowych, suwnic, HDS'ów i podnośników koszowych oraz kursy BHP dla wszystkich grup zawodowych.

więcej szczegółów: http://www.kurs-hds-wozki.pl...

 

ASTON – Firma Szkoleniowo Usługowa Mariusz Jabłoński

url: http://www.kursy-aston.pl

info: ASTON - Kursy i szkolenia - organizuje szkolenia na operatora żurawi wieżowych i szynowych. Oferta skierowana jest do osób bezrobotnych oraz chcących zmienić zawód. Poza tym kursanci otrzymują uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach zasilanych gazem LPG. Warunkiem odpowiedni stan zdrowia i wykształcenie podstawowe. Poza tym oferujemy szkolenia obsługi kos spalinowych, pił mechanicznych, HDS'a jak również kursy na prawo jazdy.

więcej szczegółów: ASTON – Firma Szkoleniowo Usługowa Mariusz Jab...

Zarządzanie zasobami ludzkimi w firmie GBR.pl

url: http://www.gbr.pl

info: GB Resources Polska prowadzi szkolenia polskich pracowników dla polskich a także międzynarodowych przedsiębiorstw. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie klienta od postawionej oceny do pozyskania oczekiwanego rezultatu. Proponujemy doradztwo, szkolenia, coaching jak również DISC oraz eventy. Nasza firma od ponad 20 lat prowadzi szkolenia w Polsce. Permanentne powiększanie umiejętności tudzież samoświadomości zatrudnionych jest najwyższym generatorem powodzenia. Zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertąna naszej witrynce internetowej.

więcej szczegółów: Zarządzanie zasobami ludzkimi w firmie GBR.pl...

Jazdy doszkalające- Okęcie – Ochota

url: https://www.szkolajazdykoala.pl

info: KOALA Szkoła Nauki Jazdy w Warszawie na ulicy Radarowej nr 52 uruchamia zapisy na kursy prawa jazdy kategorii B. Nowi kursanci mają do wybrania tok bazowy względnie rozszerzony jak również tok przyspieszony. Szkoła nauki jazdy KOALA zaprasza także na jazdy doszkalające na terenie manewrowym WORD Radarowa. Kursanci otrzymują podręcznik oraz płytę CD z aktualną bazą pytań do egzaminu państwowego na prawo jazdy kat B. Zachęcamy kursantów z Ursynowa, Woli, Ochoty, Włoch, oraz z dalszych dzielnic Warszawy. Zachęcamy również do obejrzenia naszej firmowej witryny www https://www.szkolajazdykoala.pl

więcej szczegółów: Jazdy doszkalające- Okęcie – Ochota...

Wyszukaj Kursy i szkolenia w całym serwisie bannery.warszawa.pl

bannery.warszawa.pl © 2009