rejestracja stron

strony euWyszukaj w serwisie

kategoriaUsługi

Bannery » Usługi

Znaleziono 3 strony w kategorii "Usługi"

Ochrona Eventów Troja www.ochronatroja.pl

url: http://www.ochronatroja.pl

info: Troja Agencja Ochrony wykonuje swoje usługi na bazie zezwolenia wydanego przez MSW i oferuje m.in. usługi całodobowej ochrony stacjonarnej, organizowanie i ochronę eventów, konferencji itp., ochrona osób. Poza tym oferujemy doradztwo, projektowanie i budowę kompleksów zabezpieczeń a także ich eksploatację, przeglądy i konserwację, obsługę komputerowych systemów zarządzania, usługi recepcyjne. Dysponujemy instrumentami kontroli naszych pracowników. Zapewniamy fachowe usługi wysokiej jakości wykonywane przez doświadczonych i kulturalnych pracowników a także zachowanie tajemnicy służbowej.

więcej szczegółów: Ochrona Eventów Troja www.ochronatroja.pl...

http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl
http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl

url: http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl

info: Firma świadczy usługi na rynku warszawskim od roku 2006. Oferujemy obsługę grobów każdego rodzaju (ziemnych, kamiennych - lastryko, marmur, granit). Spełniamy każde indywidualne życzenie klienta. Polecamy również odśnieżanie mogił i odnawianie napisów na tablicach nagrobkowych. Obsługujemy wszystkie cmentarze na terenie m. st. Warszawy. Ceny za każdym razem ustalane są indywidualnie i są uzależnione od rodzaju usługi jak również od lokalizacji grobu, jego wielkości i stanu zanieczyszczenia

więcej szczegółów: http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl...

 

http://www.uslugidzwigowe-womag.pl
http://www.uslugidzwigowe-womag.pl

url: http://www.uslugidzwigowe-womag.pl

info: Dwadzieścia lat doświadczeń daje naszej firmie wysoką pozycję w profesjonalnych usługach dźwigowych. Prowadzimy usługi żurawi samochodowych z obsługą operatorską do 300 ton. Świadczymy usługi na terenie całego kraju a w razie zainteresowania klientów także na obszarze Europy. Oferujemy duży wybór żurawi kołowych. Dysponujemy najnowszym sprzętem takich firm, jak LIEBHERR i FAUN. Przyjmujemy do realizacji nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Gwarantujemy solidność, terminowość i fachowość, oraz wieloletnie doświadczenie.

więcej szczegółów: http://www.uslugidzwigowe-womag.pl...

 

podkategorie

Wyszukaj Usługi w całym serwisie bannery.warszawa.pl

bannery.warszawa.pl © 2009