rejestracja stron

strony euWyszukaj w serwisie

kategoriaWarsztaty samochodowe

Bannery » Motoryzacja » Warsztaty samochodowe

 

Znaleziono 9 stron w kategorii "Warsztaty samochodowe"

http://www.auto-plonski.gliwice.pl/
http://www.auto-plonski.gliwice.pl/

url: http://www.auto-plonski.gliwice.pl/

info: Warsztat samochodowy: elektro-serwis, montaż instalacji gazowych, mechanika pojazdowa, przystosowanie samochodów dla osób niepełnosprawnych, geometria kół.

więcej szczegółów: http://www.auto-plonski.gliwice.pl/...

 

http://www.leon.krakow.pl
http://www.leon.krakow.pl

url: http://www.leon.krakow.pl

info: Autoryzowany warsztat samochodowy, diagnostyka zawieszenia i wymiana amortyzatorów.

więcej szczegółów: http://www.leon.krakow.pl...

 

http://www.brolerserwis.pl/
http://www.brolerserwis.pl/

url: http://www.brolerserwis.pl/

info: Firma MB Serwis Zbigniew Broler to interes rodzinny. Nie tylko dlatego, że kierownictwo to bracia, ale też dlatego, że symboliczną rodzinę miłośników samochodów Mercedes tworzymy z naszym personelem oraz klientami. Dziś jesteśmy rozpoznawalną firmą wśród posiadaczy samochodów Mercedes oraz aut z grupy Volkswagen. Funkcjonujemy na rynku motoryzacyjnym od ponad 15 lat, posiadamy certyfikat ISO 9001:2000 oraz SQM. Wykorzystując najnowsze oprzyrządowanie diagnostyczno-pomiarowe obsługujemy również najnowsze modele Mercedesów. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż części zamiennych do Mercedesów wszystkich typów. Dla stałych klientów mamy Karty Stałego Klienta pozwalające korzystać z licznych rabatów, zniżek i promocji.

więcej szczegółów: http://www.brolerserwis.pl/...

 

http://www.turbosprezarki-naprawa.pl

url: http://www.turbosprezarki-naprawa.pl

info: Malejące ekologiczne normy zawartości szkodliwych substancji w spalinach samochodowych zmuszają producentów samochodów do wyposażania silników w turbiny. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w regeneracji podzespołów samochodowych, w tym również turbosprężarek do aut osobowych, ciężarowych oraz dostawczych. Skupujemy, regenerujemy i sprzedajemy turbosprężarki prawie wszystkich producentów turbin samochodowych. Na zregenerowane turbosprężarki dajemy 12-miesięczną gwarancję.

więcej szczegółów: http://www.turbosprezarki-naprawa.pl...

Serwis żurawi samochodowych http://www.serwis-hds.com.pl

url: http://www.serwis-hds.com.pl

info: Żurawie całościowego użytku są umieszczone w grupie B2, praca z chwytakiem zwiększa grupę do B3, natomiast sprzęty do załadunku drzewa są w grupie czwartej albo B5. Dźwig samochodowy skonstruowany jest z wciągarek i wyciągarek i wychylnego ramienia umocowanego na rotacyjnym pomoście, co umożliwia wznoszenie i opuszczanie ciężaru i jego transportowanie przez obrót pomostu oraz przekształcenie wysięgu. Już od przeszło 50 lat Hiab zakreśla swymi odkryciami technicznymi nowatorskie możliwości w technice dźwigowej. W miarę powiększania zasięgu żurawia maleje jego udźwig.

więcej szczegółów: Serwis żurawi samochodowych http://www.serwis-hds...

Obsługa flot samochodowych www.naprawabusow.pl

url: http://www.naprawabusow.pl

info: diagnostyka komputerowa, naprawa busów, naprawy zawieszenia, serwis układu hamulcowego

więcej szczegółów: Obsługa flot samochodowych www.naprawabusow.pl...

Naprawa i regeneracja turbosprężarek ul. Obozowa 43 lok.3

url: https://www.carsteering.pl

info: Zakład Car Steering to eksperci w regeneracji podzespołów oraz części samochodowych. Podzespoły samochodów osobowych jak również dostawczaków regenerujemy w ciągu 1 dnia. Przedsiębiorstwo ma wieloletnią praktykę oraz zatrudnia grono fachowców w regeneracji pomp wspomagania, maglownic oraz turbosprężarek i krzyżaków kolumny kierowniczej. Specjalistyczne narzędzia oraz oprzyrządowanie wraz z kompetentną załogą Car Steering to gwarancja jakości. Współpracujemy także z innymi serwisami samochodowymi z tej specjalności. Nasz warsztat położony jest w warszawskiej dzielnicy Wola, dojazd bez kłopotów z każdej dzielnicy Warszawy i okolic.

więcej szczegółów: Naprawa i regeneracja turbosprężarek ul. Obozowa...

CAR-POL regeneracja skrzyń biegów samochodów ciężarowych

url: https://www.naprawaskrzyni.pl

info: Nasza firma CAR-POL znajduje się niedaleko Warszawy. Jesteśmy liderami w regeneracji skrzyń biegów do aut dostawczych a także TIRów. Zakład posiada wieloletnią praktykę w tej branży oraz dobre efekty w obsłudze flot samochodowych oraz klientów jednostkowych. Kompetentna kadra CAR-POL tudzież specjalistyczne oprzyrządowanie a także nowoczesne narzędzia zezwala nam na obsługę rozległej palety marek i typów aut ciężarowych a także autokarów. Oprócz napraw skrzyń biegów takowych firm, jak RENAULT, VOLVO, IVECO, DAF bądź SCANIA, MAN, MERCEDES prowadzimy renowację mostów oraz dodatkowo sprzedaż części nowych a także użytkowanych.

więcej szczegółów: CAR-POL regeneracja skrzyń biegów samochodów ci...

Elektryk samochodowy Auto Serwis Sadyba

url: https://www.autoserwissadyba.pl

info: Serwis aut osobowych zachęca spółki a także osoby prywatne, przeprowadzimy każdą reperację z obszaru mechaniki tudzież elektryki. Proponujemy kompleksowe przeglądy realizowane przez profesjonalistów z wieloletnią praktyką w obsłudze aut do 3. 5 tony. Nasz zespół każde operacje wykonują dokładnie z największą starannością. Specjalizujemy się w takich markach jak: Audi, BMW a także Renault, Mazda, Toyota. Nasza firma mieści się przy ul. Powsińskiej 64, w Warszawie, na Mokotowie, blisko Sadyba Best Mall. Serdecznie zapraszamy!

więcej szczegółów: Elektryk samochodowy Auto Serwis Sadyba...

Wyszukaj Warsztaty samochodowe w całym serwisie bannery.warszawa.pl

bannery.warszawa.pl © 2009