rejestracja stron

strony euWyszukaj w serwisie

kategoriaNoclegi

Bannery » Turystyka i Rekreacja » Noclegi

 

Znaleziono 4 strony w kategorii "Noclegi"

http://www.apartments.officemedia.pl
http://www.apartments.officemedia.pl

url: http://www.apartments.officemedia.pl

info: Noclegi w Warszawie - Apartamenty w centrum Warszawy- Wynajem Apartamentów i Mieszkań na dni, tygodnie , miesiące. Krótkoterminowy wynajem Apartamentów to dobra alternatywa dla Hoteli i Hosteli - Nasz

więcej szczegółów: http://www.apartments.officemedia.pl...

 

http://www.swierk.com.pl
http://www.swierk.com.pl

url: http://www.swierk.com.pl

info: Tanie noclegi w Zakopanem dla turystów indywidualnych oraz grup zorganizowanych. 120 miejsc w pokojach o różnym standardzie, stołówka, świetlica oraz kawiarnia internetowa.

więcej szczegółów: http://www.swierk.com.pl...

 

http://www.noclegimodlin.pl
http://www.noclegimodlin.pl

url: http://www.noclegimodlin.pl

info: Pensjonat u Alexa oferuje noclegi oraz transport na lotnisko Modlin. Pensjonat zlokalizowany jest w lasach w pobliżu trasy E7, tylko 19 km od lotniska Modlin. Do dyspozycji gości są dwie sale kominkowe, saunę, basen, korty tenisowe. Dysponujemy także stylową restauracją, specjalizującą się w kuchni polskiej. Bliskość lotniska pozwala na szybki dojazd do terminala. Gościom pensjonatu oferujemy wygodny nocleg ze śniadaniem, oraz dowóz na lotnisko Modlin.

więcej szczegółów: http://www.noclegimodlin.pl...

 

Hostel Maxim Warszawa

url: http://www.hostelmaxim.pl

info: Świetnie zlokalizowany kompleksowo urządzony hostel Maxim w centrum dzielnicy Praga. Zapraszamy turystów indywidualnych oraz grupy wycieczkowe, gwarantujemy tani jak również pewny relaks. Hostel Maxim jest korzystnie skomunikowany z pozostałymi częściami stolicy, metro, tramwaj, autobus, bardzo komfortowy dostęp do centrum miasta, blisko kluby, kawiarnie, Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny oraz inne atrakcje. Dla grup Od 5 do 8 osób jest sposobność po wcześniejszej rezerwacji darmowego przewozu gości do Lotniska Chopina względnie dworców kolejowych Warszawa Centralna albo Wschodnia. Hostel Maxim zaprasza!

więcej szczegółów: Hostel Maxim Warszawa...

Wyszukaj Noclegi w całym serwisie bannery.warszawa.pl

bannery.warszawa.pl © 2009