rejestracja stron

strony euWyszukaj w serwisie

kategoriaSerwis AGD i RTV

Bannery » Usługi » Serwis AGD i RTV

 

Znaleziono 4 strony w kategorii "Serwis AGD i RTV"

http://www.kolbe.com.pl
http://www.kolbe.com.pl

url: http://www.kolbe.com.pl

info: Sprzęt AGD w ofercie okapy, płyty grzejne, piekarniki elektryczne, piekarniki parowe, chłodnictwo, zmywarki, kuchenki mikrofalowe oraz akcesoria.

więcej szczegółów: http://www.kolbe.com.pl...

 

http://www.megamedia.pl/
http://www.megamedia.pl/

url: http://www.megamedia.pl/

info: Oferuje sprzęt AGD, RTV, fotograficzny i biurowy.

więcej szczegółów: http://www.megamedia.pl/...

 

http://www.atechserwis.pl/
http://www.atechserwis.pl/

url: http://www.atechserwis.pl/

info: Jesteśmy autoryzowanym centrum serwisowym branży elektronicznej. Naszą domeną jest sprzęt rtv i agd marek takich jak : Samsung ,Philips, Toshiba, Sharp, Orion, Otake, Zelmer, Lenco, Botti. Mamy największe w kraju doświadczenie jeżeli chodzi o naprawę sprzętu firmy Panasonic. Przez lata praktyki naprawiliśmy mnóstwo sprzętu pozyskując przy tym mnóstwo zadowolonych klientów. Jeśli chcesz, by twój sprzęt został naprawiony ekspresowo, profesjonalnie i dokładnie to powinieneś skorzystać z usług naszej firmy. Nasza firma została utworzona w połowie lat 90' co świadczy o naszym niemałym doświadczeniu w branży elektronicznej. Nasi klienci za pomocą specjalnie stworzonej infolinii mają bardzo prosty sposób komunikacji z naszym serwisem. Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy.

więcej szczegółów: http://www.atechserwis.pl/...

 

http://www.samsung-serwis-warszawa.pl
http://www.samsung-serwis-warszawa.pl

url: http://www.samsung-serwis-warszawa.pl

info: A-Tech - autoryzowany serwis SAMSUNG'a poleca naprawy sprzętu RTV i AGD. Nasza firma to centrum serwisowe branży elektronicznej w Warszawie. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Posiadamy kilkunastoletnią praktykę w regeneracji i konserwacji sprzętu elektronicznego firmy SAMSUNG. Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy. Każdy sprzęt naprawiamy w krótkim czasie i profesjonalnie. Szybka komunikacja z naszym serwisem za pomocą firmowej infolinii. Nasza firma powstała w połowie lat 90, a przez lata pracy zyskaliśmy mnóstwo zadowolonych klientów.

więcej szczegółów: http://www.samsung-serwis-warszawa.pl...

 

Wyszukaj Serwis AGD i RTV w całym serwisie bannery.warszawa.pl

bannery.warszawa.pl © 2009