rejestracja stron

strony euWyszukaj w serwisie

Ostatnio dodane do bannery.warszawa.pl

Krzesła do jadalni, kuchni oraz stoły na wymiar - Vega Bis z Warszawy

adres: https://www.vegabis.pl

tytuł: Krzesła do jadalni, kuchni oraz stoły na wymiar - Vega Bis z Warszawy

opis: Salon z krzesłami i stołami Vega Bis mieści się w Warszawie przy ulicy Jagiellońskiej 82B, w Galerii Nowa Praga. Jeśli potrzebujesz stołu na wymiar od 2 do 20 osób lub krzeseł na zamówienie, to dobrze trafiłeś. W Vega Bis możesz zlecić produkcję tapicerowanych krzeseł do kuchni, salonu, jadalni, wykończonych w drewnie z metalowymi nogami. Ilość wzorów jest niezliczona. Dzięki temu podejściu praktycznie do każdego wnętrza można dopasować komplet krzeseł wraz ze stołem. Vega Bis ma duże doświadczenie, bo specjalizuje się w dostarczaniu mebli od wielu lat, posiadając salony wystawowe w Warszawie. Jeśli potrzebujesz stołu nowoczesnego, w stylu amerykańskim, paryskim lub antycznego to możesz wybrać spośród wielu wzorów i wielkości. Także kształt można dopasować do własnych potrzeb. Świetnym uzupełnieniem będą także krzesła. Dobrze dopasowane będą spełniać funkcję nie tylko użytkową, ale i estetyczną. Salon Vega Bis z krzesłami i stołami prosto od producenta znajduje się pod adresem Warszawa, ul. Jagiellońska 82B.

 

Tadwil Skup wierzytelności

adres: https://www.tadwil.pl

tytuł: Tadwil Skup wierzytelności

opis: Tadwil to szeroka oferta obrotu nieruchomościami w większych miejscowościach w całym kraju. Oferujemy pośrednictwo w zakresie wynajmu domów a oraz skup i sprzedaż. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo transakcji oraz fachowe podejście do każdego problemu. Prowadzimy skup spadków, skup nieruchomości oraz zamianę nieruchomości. Pośredniczymy w uzyskaniu kredytów na zakup nieruchomości. Pomagamy w razie, gdy jedynym wyjściem jest bankructwo. Zatrudniamy zespół prężnych doradców, pomożemy w każdej sytuacji, prosimy o kontakt po zapoznaniu się z naszą ofertą.

 

Wynajem Busów Warszawa

adres: https://www.taxibuswarsaw.pl

tytuł: Wynajem Busów Warszawa

opis: O ile potrzebujesz absolutnie kompetentnego przewoźnika ludzi, to my zgłaszamy swoje usługi. TAXI BUS WARSZAWA świadczy usługi przewozowe na terenie UE a generalnie w Warszawie. Zapewniamy sprawdzony przewóz. Dysponujemy bogatą flotą środków transportu, pozwalającą naszej firmie przeprowadzić wszelkie zamówienie w założonym okresie, niezależnie od ilości ludzi. Poza typowymi przewozami z punktu A do punktu B, oferujemy również transfery do hoteli i na lotniska i wynajem vanów, busów i autokarów tudzież inne przejazdy biznesowe jak również turystyczne.

 

Zespół specjalistów z różnych dziedzin prawa

adres: https://www.leszczynska-wiacek.pl

tytuł: Zespół specjalistów z różnych dziedzin prawa

opis: Warszawska Kancelaria Adwokacka oferuje obszerny zakres usług prawniczych. Team profesjonalistów z rozmaitych obszarów prawa pomyślnie reprezentuje przedsiębiorstwa oraz osoby fizyczne przed sądami na terytorium Polski i na Ukrainie. Kancelaria dr Magdaleny Leszczyńskiej ma biura w Warszawie, Kijowie i w Łucku - praktycznie czynne pełną dobę przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy wszechstronną obsługę wymagających klientów biznesowych jak i kontrahenta prywatnego w podobny sposób w Słowacji, Republice Czeskiej, Słowenii . Nasze usługi oraz pomoc prawną oferujemy w języku polskim jak i również ukraińskim, rosyjskim a także angielskim i francuskim . dr Magdalena Leszczyńska - Wiącek, adwokat, zachęca mających kłopoty prawne wymagające pozytywnego postępowania.

 

Sprawozdawczość VAT Twojej firmy

adres: https://www.brdc.pl/

tytuł: Sprawozdawczość VAT Twojej firmy

opis: Firma BRDC to biuro rachunkowe dla Ciebie! Świadczymy kompleksowe usługi dla jednoosobowej działalności a także małym firmom polskim. Obsługujemy także fundacje, spółki, stowarzyszenia itp. W naszej ofercie kadry i płace, rozliczenie roczne PIT, zakładanie działalności, prowadzenie ksiąg handlowych itd. Jesteśmy wstanie również w razie konieczności reprezentować Ciebie przed Urzędem Skarbowym i ZUS. Oprócz tego prowadzimy praktyczne szkolenia księgowe oraz szkolenia kadrowe i płacowe, które mieszczą wykłady teoretyczne jak również kompleksowe szkolenie teoretyczno-praktyczne. Współdziałamy z Akademia Prawa Pracy i Rachunkowości CEDOZ, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskie oraz firma EXCELLENT Sp. z o. o.

Elektryk samochodowy Auto Serwis Sadyba

adres: https://www.autoserwissadyba.pl

tytuł: Elektryk samochodowy Auto Serwis Sadyba

opis: Serwis aut osobowych zachęca spółki a także osoby prywatne, przeprowadzimy każdą reperację z obszaru mechaniki tudzież elektryki. Proponujemy kompleksowe przeglądy realizowane przez profesjonalistów z wieloletnią praktyką w obsłudze aut do 3. 5 tony. Nasz zespół każde operacje wykonują dokładnie z największą starannością. Specjalizujemy się w takich markach jak: Audi, BMW a także Renault, Mazda, Toyota. Nasza firma mieści się przy ul. Powsińskiej 64, w Warszawie, na Mokotowie, blisko Sadyba Best Mall. Serdecznie zapraszamy!

 

Konsultacje z dojazdem na terenie Warszawy Wawer

adres: https://www.mkdietcoaching.pl/

tytuł: Konsultacje z dojazdem na terenie Warszawy Wawer

opis: Marta Kawińska, trener zdrowia, zaprasza wszystkich chcących przemiany swych zwyczajów żywieniowych, ugruntowania wytrzymałości organizmu a także poznania zalet zdrowego odżywiania do kontaktu ze mną w jednym z punktów wymienionych w zakładce - kontakty. Proponuję pakiety kompleksowych konsultacji dietetycznych pomocnych w osiągnięciu celów wyliczonych wyżej, pomocy w kłopotliwych momentach w drodze do wytyczonego postanowienia a także wzmożenia motywacji. Oprócz tego organizuję kursy zdrowego dożywiania dla szkół podstawowych. Na serwisie online https://www.mkdietcoaching.pl/ przykłady takich warsztatów w szkołach na terenie Otwocka, Józefowa oraz w Wawrze, dzielnicy Warszawy. Zapraszam do kontaktu!

 

https://www.wilwor.pl outsourcing księgowy

adres: https://www.wilwor.pl

tytuł: https://www.wilwor.pl outsourcing księgowy

opis: Fima Wilwor Group to spółka komandytowa świadcząca usługi z obszaru outsourcingu. Przedsiębiorstwa, stowarzyszenia, fundacje, biznesmenów obsługujemy w outsourcingu kadr i płac oraz księgowym. Naszym Kontrahentom doradzamy również w ramach działalności gospodarczej, ułatwiamy rejestrację spółek handlowych tudzież świadczymy usługę biura wirtualnego. Nasi pracownicy mają odpowiedni certyfikat księgowy udzielony przez Ministra Finansów. Współdziałamy z notariuszem oraz z kancelarią Radców Prawnych i Adwokatów, zaś wykaz naszych kontrahentów zaświadcza, że jesteśmy godziwym partnerem. Funkcjonujemy na bazie RODO, przesłane nam informacje oraz dane są bezpieczne. W czasie notorycznych transformacji systemu podatkowego w Polsce, nasze wsparcie posiada poważny wpływ na ułatwienie działalności gospodarczej, zachęcamy do kooperacji - Wilwor Group Warszawa Al. Niepodległości 138 lok. 6

 

Szpręglewska – Warszawa, ul. J. Kazimierza 57A

adres: https://www.szpreglewska.pl

tytuł: Szpręglewska – Warszawa, ul. J. Kazimierza 57A

opis: Mam zaszczyt zademonstrować państwu nowy salon mieszczący się w stolicy Polski na ul. Jana Kazimierza 57 A. W naszej pracowni zatrudniam fachowe projektantki a także personel salonu, który w każdym przypadku służy wsparciem i potrafi zlikwidować wszelkie kłopoty. Posiadamy szeroki asortyment sukien ślubnych, wieczorowych oraz na bal lub studniówkę. Posiadamy też sukienki komunijne. Proponujemy suknie w różnych stylach dla Kobiet ceniących osobiście elegancję oraz oryginalność. Salon czynny od wtorku do piątku w godz. 11-19, natomiast w soboty w godz. 10 - 14. Zachęcamy serdecznie.

 

Hale i obiekty przemysłowe, elewacje wraz z montażem

adres: https://www.skarzynski-konstrukcje.pl

tytuł: Hale i obiekty przemysłowe, elewacje wraz z montażem

opis: Zakład Produkcyjny Skarżyński Konstrukcje produkuje na zlecenie różnorodne konstrukcje ze stali a także zajmuje się ich definitywnym montażem. Wykonujemy hale i obiekty magazynowe, konstrukcje wsporcze pod urządzenia, oraz ogrodzenia, elewacje, balustrady, schody a także zabezpieczenia bhp. Naszym kontrahentom oferujemy dodatkowo również transport na miejsce montażu oraz najem miniżurawia, mamy dźwig Maed 305. Zakład Produkcyjny Skarżyński Konstrukcje funkcjonuje od bez mała 50 lat, zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów oraz ma wszystkie potrzebne koncesje a także certyfikaty.

 

Zasiedzenia, ustanowienia służebności- Marcin Kluś

adres: https://www.kancelariaklus.pl

tytuł: Zasiedzenia, ustanowienia służebności- Marcin Kluś

opis: Radca prawny Marcin Kluś oferuje własne bogate doświadczenie w pozyskaniu odszkodowania jak również renty w kwestiach błędów medycznych oraz wypadków komunikacyjnych. Podczas swojej aktywności Marcin Kluś prowadził ustalania przed sądami cywilnymi, lekarskimi a także sądami administracyjnymi plus sądami pracy. Po latach pracy w biurze prawnym Budzowska Fiutowski i Partnerzy, Marcin Kluś w roku kalendarzowym 2013 założył własną kancelarię w Warszawie przy ulicy Grenadierów 30B lok. 9 Marcin Kluś Kancelaria Radcy Prawnego zachęca osoby posiadające problemy ze sprawami spadkowymi, obrotem nieruchomościami, ochroną dóbr własnych, rozwiązywaniem umów o pracę itp. Kancelaria zajmuje się także windykacją należności, ochroną autorskich praw osobistych i majątkowych oraz obsługą prawną przedsiębiorstw.

 

TIK TAK im. o. Leona Zdzisława Pokorskiego OFM

adres: https://www.przedszkoletiktak.pl

tytuł: TIK TAK im. o. Leona Zdzisława Pokorskiego OFM

opis: Warszawski punkt przedszkolny adresowany jest na rzecz jednostek z diagnozą autyzmu a także Zespołu Aspergera w wieku od 2, pięciu aż do siedmiu lat. Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny pracuje w Warszawie na ul. Radziwie 7 lok. U04. W naszym Punkcie Przedszkolnym dziećmi zajmuje się w wykwalifikowana a także kompetentna ekipa, w szczególności: logopeda, terapeuta integracji sensorycznej, psycholog jak również arteterapeuta, pedagodzy, fizjoterapeutka. Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny TIK TAK prosi na wizytę i rozmowę o ofercie naszego przedszkola, jaka ułatwi w podjęciu decyzji o doborze przedszkola. TIK TAK zaprasza również do wizyty na naszej witrynie www https://www.przedszkoletiktak.pl, gdzie państwo odnajdziecie więcej danych o naszej pracy.

 

Jazdy doszkalające- Okęcie – Ochota

adres: https://www.szkolajazdykoala.pl

tytuł: Jazdy doszkalające- Okęcie – Ochota

opis: KOALA Szkoła Nauki Jazdy w Warszawie na ulicy Radarowej nr 52 uruchamia zapisy na kursy prawa jazdy kategorii B. Nowi kursanci mają do wybrania tok bazowy względnie rozszerzony jak również tok przyspieszony. Szkoła nauki jazdy KOALA zaprasza także na jazdy doszkalające na terenie manewrowym WORD Radarowa. Kursanci otrzymują podręcznik oraz płytę CD z aktualną bazą pytań do egzaminu państwowego na prawo jazdy kat B. Zachęcamy kursantów z Ursynowa, Woli, Ochoty, Włoch, oraz z dalszych dzielnic Warszawy. Zachęcamy również do obejrzenia naszej firmowej witryny www https://www.szkolajazdykoala.pl

 

Wynajmujemy worki typu BIG-BAG

adres: https://www.kontenery-bigbag.pl

tytuł: Wynajmujemy worki typu BIG-BAG

opis: Nasza agencja Kontenery BIG-BAG swoje usługi świadczy mieszkańcom oraz firmom z terenu miasta oraz sąsiednich miejscowości. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług z obszaru wywozu i utylizacji wszelkiego rodzaju odpadów i nieczystości. Zajmujemy się utylizacją odpadów po budowach i remontach, gruzu, gabarytów i pozostałych odpadów stałych oraz okolicznościowych. Wynajmujemy worki typu BIG-BAG do 1,5 m3 tudzież kontenery gruzowo-śmieciowe do 5 ewentualnie siedmiu metrów sześciennych. Nasza agencja Kontenery BIG-BAG dysponuje wytrawną kadrą a także nowoczesnym zapleczem, umożliwia to nam pomyślnie realizować zlecenia konsumentów. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy o kontakt mailowy ewentualnie telefoniczny

mAG Witamina C - produkt bezpieczny

adres: https://www.magterapia.pl

tytuł: mAG Witamina C - produkt bezpieczny

opis: Firma mAG Terapia Krzysztof Wudarczyk opracowała oraz uruchomiła fabrykację wyjątkowych suplementów diety. Wśród nich jest mAG Witamina C buforowana 500 mg - gruntownie przyswajalna odmiana witaminy C. Ten suplement diety polskiej produkcji bez stearynianu magnezu a także żadnych różnych substancji uzupełniających, to wyrób niezakwaszający organizmu, bezpieczny. Innym przedstawicielem pomysłu a także produkcji przedsiębiorstwa mAG Terapia Krzysztof Wudarczyk jest suplement diety mAG CANDIDA ofiarowany dla ludzi przyjmujących wielorakie lekarstwa, przede wszystkim antybiotyki oraz spożywających pożywienie z dużą ilością cukrów prostych. Zaintrygowanych tymi nowymi preparatami prosimy o rozmowę telefoniczną lub kontakt mailowy.

 

Domek Limington w Ostrowie k/Karwi

adres: https://www.karwiaostrowo.pl

tytuł: Domek Limington w Ostrowie k/Karwi

opis: Domki nad morzem w okolicy Ostrowo k/Karwi oczekują na turystów oraz urlopowiczów. Rezerwację apartamentów oraz domków można przeprowadzić przez Internet bądź telefonicznie, dane do kontaktu na naszej firmowej stronie. Apartamenty zlokalizowane są w odległości mniej więcej 200m od brzegu morza, dwa pokoje z całkowicie wyposażonym aneksem kuchennym, gwoli 4-6 osób, wykonane miejsca parkingowe. Natomiast domki rozmaitych rodzajów, dla 4 do 8 osób, rozstawione są w odległości od morza od 500 do 900 metrów, posiadają charakter wolnostojący, jest także plac zabaw dla dziatwy, obszar jest ogrodzony zapewniający prywatność. Miło inwitujemy jakichkolwiek chętnych oraz spragnionych wypoczynku nad polskim morzem.

 

Dwa semestry na Wydziale MEiL PW

adres: https://bhp.meil.pw.edu.pl

tytuł: Dwa semestry na Wydziale MEiL PW

opis: PW na Wydziale MEiL PW prowadzi podyplomowe studia w specjalizacji Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. Zajęcia na tych studiach wykładają profesjonaliści w tej problematyce reprezentujący przodujące uczelnie krajowe oraz centralne instytucje państwowe. Wydział MEIL PW ma długoletnie eksperiencję w prowadzeniu studiów w tym obszarze. Studia trwają 2 semestry, start w październiku. Finalnie absolwenci otrzymują dokument o nabytych kwalifikacjach oraz poświadczenie ukończenia studiów

 

Ogrzewanie domu olejem opałowym

adres: https://www.eurodorex.pl

tytuł: Ogrzewanie domu olejem opałowym

opis: Proponuję parę zdań na temat kupna paliw przez nieduże spółki a także konsumentów prywatnych. Firma EuroDorex na rzecz wygody konsumentów realizuje projekt Twoja Własna Stacja Paliw, polegający na hurtowej sprzedaży paliwa w pewnych zbiornikach o pojemnościach do 5000 litrów z układem dystrybucyjnym z dostawą do adresu zamówionego przez kontrahenta. Przedsiębiorstwo EURO-DOREX proponuje atrakcyjne koszty hurtowe paliw, co umożliwi zaoszczędzić pieniądze oraz likwiduje potrzebę każdorazowego dojeżdżania pojazdami do stacji paliw. Rekomendujemy również hurtowe zakupy oleju opałowego w konkurencyjnych kosztach do grzania budynków.

 

Czyszczenie obiektów, renowacje i konserwacje

adres: https://www.hydrowir.pl

tytuł: Czyszczenie obiektów, renowacje i konserwacje

opis: Firma HYDROWIR Robert Kaflik od kilkunastu lat pomaga właścicielom obiektów urbanistycznych usuwać wszelkiego rodzaju zabrudzenia z powierzchni danego obiektu. Sposób hydrościerania niskociśnieniowego posiada patent w Urzędzie Patentowym RP. Tą techniką można odzyskać uprzednią kolorystykę, nie naruszając struktury podłoża. Stosujemy ją przy myciu historycznej cegły, usuwaniu graffiti w tym także przy czyszczeniu piaskowca. Normalna, ekologiczna ścieżka do czystej elewacji. Usuwamy grzyby, naloty atmosferyczne, graffiti a także pozostałe wszelkie zabrudzenia, czyścimy również pomniki, dekoracje fasadowe w gzymsach, itp. Wykonujemy działania na rzecz firm, wspólnot mieszkaniowych a także klientów indywidualnych.

 

Świadczymy usługę czernienia stali zwykłych

adres: https://www.cieciewoda.waw.pl

tytuł: Świadczymy usługę czernienia stali zwykłych

opis: Firma AQUA-TECH ma urządzeniami marki WaterJet pozwalającymi kroić ceramikę, kamień, drewno oraz szkło, metal, plastik jak również kompozyty. Najnowsze urządzenia umożliwiają skrócić czas wyprodukowania celowych elementów a także przyoszczędzić i zredukować zużycie materiału. Wykonujemy w najwyższym stopniu trudne projekty z każdego materiału o wymiarach mniejszych niż 2000x4000 mm. Co więcej oferujemy szlifowanie płaszczyzn, oksydowanie, frezowania i obróbkę skrawaniem. Zapraszamy potencjalnych odbiorców do kooperacji.

 

Oferujemy usługę zakupów na telefon dla osób starszych

adres: https://www.centrumopieki24.eu

tytuł: Oferujemy usługę zakupów na telefon dla osób starszych

opis: MANUS Centrum opieki 24 - to jednostka zatrudniająca zespół wysoko wyszkolonych z długoletnim stażem fachowców, opiekujących się seniorami oraz osobami chorymi oraz rekonwalescentami po pobycie w szpitalu. Dla starszych ludzi z różnorodnych powodów mieszkających indywidualnie, jest to czasem jedyna sposobność zapewnienia im przyjaznej opieki, pomocy w powszednim byciu oraz poczucia bezpieczeństwa. Dla osób chorych, bez możliwości dokonania osobiście kupna żywności bądź medykamentów, nasza firma oferuje realizację tych dzialań razem z dostawą zamówionych medykamentów oraz artykułów spożywczych do domu pacjenta. Oprócz tego w zakresie opieki oferujemy usługi pielęgniarskie a także rehabilitacyjne, również w mieszkaniu pacjenta, dojazd do pacjenta ZA DARMO na terytorium Lublina.

 

Odszkodowania za straty w mieniu - Piotr Wilkoszewski

adres: https://www.kancelaria-wilkoszewski.pl

tytuł: Odszkodowania za straty w mieniu - Piotr Wilkoszewski

opis: Kancelaria prawna jaka specjalizuje się od 10-ciu lat w sprawach związanych z umowami ubezpieczeniowymi zachęca do kontaktu wszystkich ewentualnych petentów. Jesteśmy maksymalnie zorientowani na obronę interesów naszych kontrahentów. Adwokat - Piotr Wilkoszewski zawodowo specjalizuje się w prawie cywilnym jak rownież w prawie karnym tudzież gospodarczym. Nasza kancelaria wykonuje usługi przedsiębiorstwom i innym podmiotom prawnym, jak również konsumentom prywatnym, kojarząc zasady etyki adwokackiej, z prawym podejściem do interesantów. Świadczymy usługi w zakresie prawa ubezpieczeń np. (Auto Casco, NNW,OC oraz w gospodarstwach domowych bądź rolniczych), prawa cywilnego - spadki, prawa karnego, prawa pracy plus reprezentujemy naszych interesantów we wszystkich etapach postępowań sądowych.

 

Blacharstwo i lakiernictwo – szybkie naprawy

adres: http://autoserwispraga.pl

tytuł: Blacharstwo i lakiernictwo – szybkie naprawy

opis: Uwaga dysponenci samochodów dostawczych - przedsiębiorstwo Top Service Sp. z o. o. proponuje pełną obsługę waszych pojazdów. Nasza firma wykonuje usługi z zakresu elektrotechniki, elektroniki, mechaniki, lakiernictwa jak również prowadzi serwis ogumienia, klimatyzacji, układów wydechowych a także wymiany płynów eksploatacyjnych, zabezpieczeń antykorozyjnych i legalizacji zbiorników LPG. Oprócz tego wykonujemy diagnostykę komputerową, ekspresowe naprawy powypadkowe oraz naprawę oraz klejenie szyb samochodowych. Proponujemy kontakt telefoniczny lub internetowy dla szybkiej obsługi klienta w dogodnym terminie. Posiadamy wartościową współpracę z wieloma dostawcami części praktycznie każdej marki a także udzielamy gwarancji na wykonane naprawy w naszym warsztacie.

 

CAR-POL regeneracja skrzyń biegów samochodów ciężarowych

adres: https://www.naprawaskrzyni.pl

tytuł: CAR-POL regeneracja skrzyń biegów samochodów ciężarowych

opis: Nasza firma CAR-POL znajduje się niedaleko Warszawy. Jesteśmy liderami w regeneracji skrzyń biegów do aut dostawczych a także TIRów. Zakład posiada wieloletnią praktykę w tej branży oraz dobre efekty w obsłudze flot samochodowych oraz klientów jednostkowych. Kompetentna kadra CAR-POL tudzież specjalistyczne oprzyrządowanie a także nowoczesne narzędzia zezwala nam na obsługę rozległej palety marek i typów aut ciężarowych a także autokarów. Oprócz napraw skrzyń biegów takowych firm, jak RENAULT, VOLVO, IVECO, DAF bądź SCANIA, MAN, MERCEDES prowadzimy renowację mostów oraz dodatkowo sprzedaż części nowych a także użytkowanych.

 

Naprawa i regeneracja turbosprężarek ul. Obozowa 43 lok.3

adres: https://www.carsteering.pl

tytuł: Naprawa i regeneracja turbosprężarek ul. Obozowa 43 lok.3

opis: Zakład Car Steering to eksperci w regeneracji podzespołów oraz części samochodowych. Podzespoły samochodów osobowych jak również dostawczaków regenerujemy w ciągu 1 dnia. Przedsiębiorstwo ma wieloletnią praktykę oraz zatrudnia grono fachowców w regeneracji pomp wspomagania, maglownic oraz turbosprężarek i krzyżaków kolumny kierowniczej. Specjalistyczne narzędzia oraz oprzyrządowanie wraz z kompetentną załogą Car Steering to gwarancja jakości. Współpracujemy także z innymi serwisami samochodowymi z tej specjalności. Nasz warsztat położony jest w warszawskiej dzielnicy Wola, dojazd bez kłopotów z każdej dzielnicy Warszawy i okolic.

 

Europejskie marki Bubuconcept, Mama's Feet, Vertini - sklep Małe Dziecko

adres: https://www.maledziecko.pl

tytuł: Europejskie marki Bubuconcept, Mama's Feet, Vertini - sklep Małe Dziecko

opis: Firma Małe Dziecko zaprasza do odwiedzania naszego sklepu rodziny tudzież opiekunów małoletnich pociech jak również niemowląt. W tej dziedzinie mamy wieloletnie doświadczenie. Zatrudniamy wykwalifikowany kolektyw, który chętnie wspomoże w nabyciu i wyborze produktu podług życzeń klienta. Oferujemy produkty świetnych firm europejskich, takich jak: 4 Baby Bellamy,Noukie's, Tuttolina oraz Alvi, Lullalove,Pulp. Mamy umowę z agencją kurierską DPD, która zapewnia dostarczenie przesyłki szybko i bez problemów. Klienci, mają prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni. W tym przypadku zwracamy wszystkie płatności. Dodatkowo świadczymy wysyłkę gratis przy zakupach ponad 300 złotych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Długopisy reklamowe www.dlugopis.com.pl

adres: https://www.dlugopis.com.pl

tytuł: Długopisy reklamowe www.dlugopis.com.pl

opis: Nasze przedsiębiorstwo jest od wielu lat producentem długopisów marketingowych z nadrukiem. Jest to w większości wypadków wybierany gadżet reklamowy przez mnóstwo kontrahentów. Proponujemy obszerny dobór wzorów, typów i materiałów. Nasza propozycja zawsze jest dostosowywana do jednostkowych potrzeb firm i przedsiębiorstw wedłóg życzenia klienta. Przedsiębiorstwo SJ zatrudnia kompetentnych grafików, a własna wzorcownia umożliwia nam na ekspresową realizację każdego zlecenia. Oprócz oferty realizujemy również nietypowe pomysły, mogą to być przykładowo długopisy z klipami 3D, z banerem ewentualnie długopisy z kryształkami Svarowskiego, jak również napisy na breloczki, zapalniczki itp. Zapraszamy potencjalnych odbiorców do kontaktu z naszą firmą.

 

Badanie i leczenie dzieci w pełnym zakresie

adres: https://www.okulistadzieciecywarszawa.pl

tytuł: Badanie i leczenie dzieci w pełnym zakresie

opis: Okulistyka Dziecięca Kolorowe Okulary zaprasza głównie dzieci ale także dorosłych pacjentów. Nasz ośrodek jest specjalistycznie przystosowany do badań oraz uzdrawiania małych pacjentów, zatrudniamy doświadczonych lekarzy, również takowych z naukowym dorobkiem, dysponujących nowoczesnym sprzętem. Dysponujemy gabinetami ortoptycznym oraz ultrasonograficznym zaopatrzonymi w urządzenia najnowszych generacji, których bardzo precyzyjne rezultaty badań gwarantują szybką i dokładną diagnozę. Okulistyka Dziecięca Kolorowe Okulary oferuje niezależnie od diagnostyki i leczenia kompetentny wybór szkieł okularowych w naszym salonie optycznym.

 

Firma Verti-Hor żaluzje pionowe

adres: http://vertihor.com.pl

tytuł: Firma Verti-Hor żaluzje pionowe

opis: Przedsiębiorstwo Verti-Hor poleca rolety wewnętrzne oraz zewnętrzne sporządzone z solidnych surowców. Wyrabiane przez nas zewnętrzne rolety antywłamaniowe z aluminium powiększają bezpieczeństwo konkretnego obiektu, budynku mieszkalnego względnie biura lub lokali firmowych. Wyżej przytoczone produkty realizujemy na indywidualne zamówienia, dając kontrahentom sympatyczną, kompetentną obsługę. Oprócz tego oferujemy wewnętrzne rolety rzymskie, rolety dzień - noc z obsługą ręczną lub elektroniczną. Co więcej oferujemy żaluzje aluminiowe oraz drewniane w bogatej ofercie kolorów. Dla architektury użytkowej jak banki, biura, hotele rekomendujemy estetyczne verticale, które nadzwyczajnie wyglądają na dużych przeszklonych powierzchniach. Nasza firma wytwarza wyroby tylko najwyższej jakości na które dajemy gwarancję a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny a także wsparcie i wskazówki naszych specjalistów.

 

Blaty, parapety, schody www.ecentrumdrewna.pl

adres: http://www.ecentrumdrewna.pl

tytuł: Blaty, parapety, schody www.ecentrumdrewna.pl

opis: CENTRUM DREWNA sp. z o.o. to hurtownia zaopatrująca w materiały urządzania wnętrz wykonawców oraz interesantów indywidualnych. Oferujemy produkty tradycyjne, drewniane jak również wszelkiego typu wykończeniowe produkty kompozytowe. Współdziałamy ze głośnymi światowymi firmami wykorzystującymi najświeższe technologie a także z firmami parkieciarskimi oraz monterskimi. Nasza kadra to specjaliści realizujący najbardziej skomplikowane zlecenia. Firma nasza świadczy wszelką pomoc - wskazówki, montaż oraz usługi transportowe. Rekomendujemy elementy z materiałów kompozytowych nie potrzebujące konserwacji przez długie lata. CENTRUM DREWNA sp. z o.o. prowadzi działania na trenie stolicy oraz pobliskich miejscowości.

 

Stroje dla dorosłych oraz dzieci w każdym rozmiarze

adres: http://www.partylans.pl

tytuł: Stroje dla dorosłych oraz dzieci w każdym rozmiarze

opis: O ile jesteś organizatorem przedstawień przedszkolnych, urodzin dzieci, wieczorów kawalerskich oraz panieńskich, balów maskowych i tym podobnych wydarzeń, służymy pomocą. Firma Party Lans oferuje wszelkie produkty niezbędne do dekoracji pomieszczeń - girlandy, balony z helem, serpentyny. W dodatku dysponujemy akcesoria takie jak: kapelusze, czapki, brody oraz szeroki zestaw strojów dla dorosłych oraz dziatwy w każdym potrzebnym numerze. Zachęcamy do odwiedzin nas i winszujemy rozkosznej zabawy!

 

Producent opakowań z folii – Aplit Opakowania

adres: http://www.strunowe.pl

tytuł: Producent opakowań z folii – Aplit Opakowania

opis: Firma APRIT Opakowania oferuje obszerny asortyment współczesnych opakowań z folii laminowanych, z folii mono oraz torby termoizolacyjne do mrożonek. Dodatkowo wytwarza gotowe opakowania do proszku, torebki rodzaju premiksy, pasza dla zwierząt i tym podobne. z barierą zapachu i wilgoci. Produkujemy także torebki termoizolacyjne dla aptek, torebki ECO z okienkiem i nadrukiem. Nasze opakowania foliowe posiadają opcję wielokrotnego zamknięcia, posiadają również odpowiednie certyfikaty. Firma APRIT posiada współczesny park maszynowy oraz team grafików, co gwarantuje realizację każdego zadania zleconego przez odbiorców. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej www.strunowe.pl oraz zapraszamy do sklepu sieciowego www.strunowe.com.pl

 

Szafy wnękowe, garderoby oraz pawlacze www.szafa.waw.pl

adres: http://www.szafa.waw.pl

tytuł: Szafy wnękowe, garderoby oraz pawlacze www.szafa.waw.pl

opis: Jeśli potrzebujesz zabudować pawlacz, szafę wnękową, garderobę bądź inne meble na zamówienie, to oferujemy swoje usługi - przedsiębiorstwo Twoja Szafa. Nasz personel to fachowcy z wieloletnim praktyką, adekwatnym stosunkiem do klienta, uwzględniającym jego potrzeby i wymagania. Oferujemy opracowanie konceptu jak również fachowy montaż, produkty wysokiej jakości plus gwarancję na nasze usługi aż do 7 lat. Firma Twoja Szafa działa na terenie stolicy i sąsiednich miejscowości od ponad 20 lat, stosujemy małe marże, co skutkuje bardzo atrakcyjnymi należnościami na nasze usługi. Nasze sklepy znajdują się w centrach handlowych AUCHAN Modlińska oraz AUCHAN Łomianki

 

Zespół na wesele mazowieckie http://zespol-aster.pl

adres: http://zespol-aster.pl

tytuł: Zespół na wesele mazowieckie http://zespol-aster.pl

opis: Potrzebny Ci zespół muzyczny na bankiet ? Zespół Muzyczny Aster zaręczy Ci pierwszorzędną zabawę i niezapomniane chwile. We własnym repertuarze posiadamy wiele hitów muzycznych, przy których bawiło się już nie jedno wesele. Nasi utalentowani artyści sprawią, że twe wesele będzie wspaniałe, pełne tańca i dobrej muzyki, wspaniałej zabawy. W tym co robimy posiadamy długoletnie doświadczenie, byliśmy uczestnikami setek tanecznych imprez, posiadamy na swoim koncie wielu zadowolonych odbiorców, do jakich dołączyć obecnie możesz i Ty! Spraw, by wasze wesele, studniówka, inne taneczne wydarzenie było wspaniałe. - A to jest już nasz problem.

 

Najnowsze modele klimatyzatorów Mitsubishi Electric

adres: http://www.mitsubishi-electric.teklim.com

tytuł: Najnowsze modele klimatyzatorów Mitsubishi Electric

opis: Firma TEKLIM Sp. j. to Autoryzowany Partner MITSUBISHI ELECTRIC, funkcjonujący w branży HVAC od kilkunastu lat. Sprzedajemy sprzęt klimatyzacyjny w kooperacji z Mitsubishi Electric Europe od 2015 roku. Gwarantujemy konkurencyjne warunki kupna w ciągłej sprzedaży pełnej gamy najnowszych urządzeń klimatyzacyjnych korporacji Mitsubishi. Zatrudniamy znakomitych profesjonalistów, którzy gwarantują pomoc merytoryczną w temacie klimatyzacji oraz wentylacji. Gwarantujemy kompletne wsparcie serwisowe oraz części zamienne do sprzedawanych przez naszą firmę urządzeń. Nabyte urządzenia transportujemy pod adres kontrahenta, ewentualny także odbiór osobisty z naszego składu w Warszawie.

 

Tematyka ubezpieczeniowa związana z motoryzacją

adres: http://www.automototechnika.pl

tytuł: Tematyka ubezpieczeniowa związana z motoryzacją

opis: Pismo Auto Moto Technika jest miesięcznikiem tworzonym przez miłośników motoryzacji, profesjonalistów o wysokich umiejętnościach w tej dziedzinie. Wydając to pismo pragniemy by naszymi czytelnikami były nie tylko osoby powiązane z problematyką motoryzacyjną zawodowo bądź hobbyści ale również potężna masa kierujących samochodami. Równocześnie pragniemy zaintrygować naszym wydawnictwem salony samochodowe oraz serwisy jak również ich kadrę kierowniczą. Poza tym zajmujemy się technologią, problemami ze strategii konstrukcji i eksploatacji, w tym także tematyką prawną jak również ubezpieczeniową. Publikujemy rady odnoszące się do prawidłowej eksploatacji środków transportowych oraz eksponujemy wszelkie ciekawostki motoryzacyjne.

 

Cierpisz z powodu depresji www.talkandsolve.pl

adres: http://www.talkandsolve.pl

tytuł: Cierpisz z powodu depresji www.talkandsolve.pl

opis: Zespół terapeutów Talk & Solve to duże doświadczenie jak również grupa najlepszych ekspertów. Proponuje wyjście z problemów życiowych w związkach par, w interakcjach rodzinnych, pomoc dla młodzieży. Pomagamy osobom mającym kłopoty depresyjne, lęki, zaburzenia odżywiania, nałogi, stres itp. Wspieramy rodziny alkoholików jak również rodziny dysfunkcyjne. Staramy się wyznaczyć Klientowi profil w jego samodzielnym odkryciu rozwiązań nurtujących go problemów. Praca to nasze zamiłowanie, celem efektywna pomoc. Stosujemy nurt Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, jaki jest funkcjonalny oraz nieinwazyjny. Jeśli pragniesz pomocy dla siebie względnie dla swych krewnych, zapraszamy. Udzielamy też konsultacji w języku angielskim.

 

http://www.macinvest.pl doradca rynku nieruchomości

adres: http://www.macinvest.pl

tytuł: http://www.macinvest.pl doradca rynku nieruchomości

opis: Jeżeli pragniesz zostać inwestorem w dziedzinie nieruchomości, to masz do tego akuratną możliwość. Jesteśmy spółką pośredniczącą w obrocie nieruchomościami jak również zajmujemy się konsultingiem inwestycyjnym w zakresie nabycia, najmu, zbytu tudzież wszelkich różnych problemów zwiazanych z nieruchomościami. Oferujemy usługi na rzecz inwestorów i deweloperów oraz wszelkich klientów instytucjonalnych jak również indywidualnych. Nasza specjalizacja to inwestycje mieszkaniowe wielorodzinne, ale zajmujemy się także nieruchomościami jednorodzinnymi w zabudowie segmentowej oraz osiedli budynków jednorodzinnych, plus budowle biurowe tudzież handlowe. Jeśli jesteś obecnie wspólnikiem lub pragniesz nim stać się, to zaczerpnijże z doświadczenia MACINVEST i pomnażaj swój zasób finansowy zyskując na nieruchomościach.

 

Obsługa flot samochodowych www.naprawabusow.pl

adres: http://www.naprawabusow.pl

tytuł: Obsługa flot samochodowych www.naprawabusow.pl

opis: Jeśli jesteś właścicielem samochodu dostawczego i potrzebujesz naprawy to mamy dla Ciebie pomyślną nowinę. W Warszawie w rejonie Sadyba - Wilanów firma Total Serwis-Bus Trans jest do Twojej dyspozycji. Posiadamy specjalistyczne narzędzia a także oprzyrządowanie do diagnostyki komputerowej, obsługiwane przez doświadczony zespół, którego kwalifikacje zapewniają realizację każdego zamówienia. Serwisujemy i naprawiamy samochody wszystkich producentów, między innymi europejskich, takowych jak: Mercedes, Volkswagen, Peugeot, Opel. Obsługujemy odbiorców instytucjonalnych, mających duże floty busów jak również użytkowników prywatnych. Zapewniamy kompetencje, szybką obsługę, monitorowany rozległy parking dla naszych kontrahentów oraz interesujące ceny. Total Serwis-Bus Trans jest do Twojej dyspozycji.

 

Sylwetki znanych mieszkańców Warszawy

adres: http://www.skarpawarszawska.pl

tytuł: Sylwetki znanych mieszkańców Warszawy

opis: Skarpa Warszawska to miesięcznik publikujący artykuły przedstawiające stolicę Polski, jej dzieje ale także najnowsze wydarzenia i tematy. Skarpa Warszawska ukazała się po raz pierwszy w 1945 roku jako tygodnik i skończyła swoje dzieje po roku, na jesieni 1946. Wówczas pismo miało podtytuł - Pismo poświęcone odbudowie stolicy - miasta i człowieka. Jedną z jego założycielek była dziennikarka Wanda Krahelska-Filipowiczowa. Skarpa Warszawska ukazała się po raz kolejny na rynku po 64-letniej przerwie w 2012 roku. Na stronach naszego magazynu publikujemy artykuły o Warszawie, komunikacji warszawskiej, o architekturze itp. a także wywiady ze znamienitymi warszawiakami. Wszelkim ciekawym losów Warszawy proponujemy zaprenumerowanie naszego magazynu.

 

Nowoczesna pracownia psychoterapii ISTDP

adres: http://www.istdp-terapia.pl

tytuł: Nowoczesna pracownia psychoterapii ISTDP

opis: Problemy normalnego człowieka nieraz stają się zbytnio przytłaczające, przerastające jego możliwości samodzielnego wyjścia z trudnej sytuacji. W takim przypadku takim razie pomoc psychoterapeuty okazuje się niezwykle cenna. Psychoterapia ISTDP - Intensive Short-Therm Dynamic Psychotherapy - to nowy, efektywny rodzaj rozwikłania zagrożeń dla osób gotowych na skuteczną współpracę oraz ceniących własny czas. Depresja, melancholia, trudności ze snem, lęki, przeciążenie pracą to moment w którym winniśmy poszukać wsparcia psychoterapeuty. Taka pomoc to praca nad rozwikłaniem zgłaszanych trudności w postaci przejrzystego rozszyfrowania źródła tej sprawy. Pracownia Horyzonty jest ośrodkiem prywatnym, poleca swe usługi w języku polskim i angielskim. Pracownia znajduje się w Warszawie na ul Saskiej 95, m. 1 parking (przy ulicy).

 

Ożarów Mazowiecki - owoce i warzywa w hurcie

adres: http://www.green-fresh.pl

tytuł: Ożarów Mazowiecki - owoce i warzywa w hurcie

opis: Nasza firma Green Fresh to hurtownia warzyw i owoców. Od 2000 roku obsługujemy naszym transportem obszar Warszawy oraz Mazowsza. Mamy w ofercie produkty pochodzenia krajowego a także z poza granic polski. Wśród naszych ciągłych kontrahentów są hotele, sklepy, stołówki. Mamy zawsze świeże owoce i warzywa, przez co zyskaliśmy uznanie naszych kontrahentów. Zamówienia aprobujemy mailowo, telefonicznie a także z naszej firmowej strony www do godziny 24.00 przez 6 dni w tygodniu. Dostawa produktów o wartości powyżej dwieście zł jest bezpłatna. Jesteśmy skłonni na jakikolwiek rodzaj współpracy, zaś nasi konsumenci nie są zobligowani wiązać się z nami żadnymi umowami.

 

ASIK wywóz odpadów śmieci Warszawa

adres: http://www.asik.pl

tytuł: ASIK wywóz odpadów śmieci Warszawa

opis: Przedsiębiorstwo ASIK to firma z dużym doświadczeniem w dziedzinie transportu, segregacji i utylizacji odpadów, śmieci, nieczystości a także gabarytów zgodnie z zaleceniami i przepisami z zakresu ochrony otoczenia, świadczy swe usługi na terytorium stolicy oraz województwa mazowieckiego. Posiadamy adekwatnie wykwalifikowaną załogę, niezbędny sprzęt a także szybkość oraz sprawność wykonywanych zadań. Nasi klienci to małe firmy oraz wielkie instytucje oraz osoby indywidualne, ceny i metoda zrealizowania pracy mogą być negocjowane. Utylizujemy odpady okazjonalne (liście, śnieg), odpady budowlane i wykończeniowe. Wynajmujemy kontenery oraz mamy worki rodzaju Big-Bag w sytuacji niewielkiej wielkości odpadów. Przyjmujemy zlecenia jednorazowe, niemniej jednak jesteśmy otwarci na ciągłą, dłuższą współpracę.

 

Tadwil skup mieszkań

adres: http://www.tadwil.pl

tytuł: Tadwil skup mieszkań

opis: Spółka Tadwil oferuje swe doradztwo przy zakupie względnie sprzedaży jak również zamianie domu. Nabędziemy każdą nieruchomość, również zadłużone, pomagamy ustrzec się licytacji ewentualnie eksmisji. Współdziałamy z wieloma bankami, udzielamy pożyczek, spłacamy komorników, wierzycieli i tym podobne. Nasza dziedzina to między innymi negocjacje z wierzycielami, pożyczki hipoteczne, upadłość konsumencka oraz kredyty konsolidacyjne pod zastaw nieruchomości i temu podobne zadania. Umowy są zawierane w biurze prawnym, co gwarantuje kompletne bezpieczeństwo. Zachęcamy osoby indywidualne oraz spółki do kontaktu z naszą firmą.

 

Hostel Maxim Warszawa

adres: http://www.hostelmaxim.pl

tytuł: Hostel Maxim Warszawa

opis: Świetnie zlokalizowany kompleksowo urządzony hostel Maxim w centrum dzielnicy Praga. Zapraszamy turystów indywidualnych oraz grupy wycieczkowe, gwarantujemy tani jak również pewny relaks. Hostel Maxim jest korzystnie skomunikowany z pozostałymi częściami stolicy, metro, tramwaj, autobus, bardzo komfortowy dostęp do centrum miasta, blisko kluby, kawiarnie, Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny oraz inne atrakcje. Dla grup Od 5 do 8 osób jest sposobność po wcześniejszej rezerwacji darmowego przewozu gości do Lotniska Chopina względnie dworców kolejowych Warszawa Centralna albo Wschodnia. Hostel Maxim zaprasza!

 

Śniadania, obiady, kolacje – Gastropunkt

adres: http://www.gastronomiawarszawa.pl/

tytuł: Śniadania, obiady, kolacje – Gastropunkt

opis: Catering Gastropunkt specjalizuje się w obsłudze pracowników urzędów, agencji i innych zakładów pracy a także spotkań biznesowych. Prócz tego serwujemy chrzciny, wesela, urodziny na rzecz odbiorców indywidualnych. Świadczymy usługi żywieniowe kompleksowo, tzn. zajmujemy się przygotowaniem cateringu oraz obsługą. Firma Gastropunkt zaprasza do współpracy, gwarantujemy za apetyczne menu natomiast wyszkolona załoga całkowitą satysfakcję.

 

www.gzis.pl/ ubezpieczenie od Utraty Pracy

adres: https://www.gzis.pl

tytuł: www.gzis.pl/ ubezpieczenie od Utraty Pracy

opis: Kredyty samochodowe, ubezpieczenia to zakres działania warszawskiej firmy GZIS. Współpracujemy z wieloma agencjami ubezpieczeniowymi jak również kilkoma bankami i jesteśmy w stanie zaoferować najkorzystniejsze rozwiązania dla naszych interesantów. Posiadamy w ofercie kredytów gotówkowych korzystne produkty dla rozmaitych grup branżowych, zakładów pracy a także petentów indywidualnych. Oferujemy w podobny sposób obszerny dobór kompleksowych ubezpieczeń dla konsumentów indywidualnych oraz dla firm, grup branżowych i wspólnot mieszkaniowych. Za pośrednictwem naszych doradców zaoszczędzisz pieniądze i czas, możesz skorzystać z unikatowych produktów w branży a także z rabatów i specjalnych zniżek.

 

Wywóz śniegu, ziemi, również gabarytów - firma Gruzik

adres: http://www.gruzik-warszawa.pl

tytuł: Wywóz śniegu, ziemi, również gabarytów - firma Gruzik

opis: Specjalistyczna firma z Warszawy świadczy swoim konsumentom usługi obejmujące wywóz jak również utylizację odpadków, nieczystości trwałych, gabarytów, gruzu dodatkowo odpadów sporadycznych jak na przykład listowie, śnieg względnie gleba. Obsługujemy teren Warszawy jak również przyległe gminy ekspresowo i kompleksowo. Oczyszczamy z odpadów garaże, piwnice, strychy dodatkowo jeżeli trzeba - całe budowle. Firma Gruzik ma w ofercie wynajem pojemników gruzowo-śmieciowych oraz wywóz w workach typu BIG-BAG a także wywóz odpadów busem. Zapraszamy do wykorzystania naszych usług, jesteśmy do dyspozycji we wszystkie dni tygodnia, przyjmujemy każde zlecenia oraz gwarantujemy kompetentne jak również terminowe jego wykonanie.

 

System rolet materiałowych - lekka konstrukcja, atrakcyjny wygląd

adres: http://www.vertico.pl

tytuł: System rolet materiałowych - lekka konstrukcja, atrakcyjny wygląd

opis: Zastosowanie zewnętrznych rolet antywłamaniowych zapewnia wrażenie spokoju a także prywatności jak również zabezpiecza pomieszczenia przed intruzami. Firma Vertico Warszawa proponuje najświeższe modele obsługiwane z wykorzystaniem bezprzewodowego pilota. Dodatkowo producent - firma Vertico poleca plisy, markizy tarasowe, moskitiery oraz rolety materiałowe i żaluzje fasadowe. Wyżej wymienione wyroby realizujemy na różne zamówienia, zapewniając użytkownikom miłą, profesjonalną obsługę. Przekazane nam zlecenia wykonują wysokiej klasy zawodowcy a stosowanie surowców najlepszej klasy czyni, iż po wielu latach nasze produkty zachowują walory estetyczne oraz użytkowe. Perfekcyjną jakość produkcji jak również znajomość najnowszych technologii potwierdza uzyskany przez nas tytuł EXPERT SOMFY.

 

Zarządzanie zasobami ludzkimi w firmie GBR.pl

adres: http://www.gbr.pl

tytuł: Zarządzanie zasobami ludzkimi w firmie GBR.pl

opis: GB Resources Polska prowadzi szkolenia polskich pracowników dla polskich a także międzynarodowych przedsiębiorstw. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie klienta od postawionej oceny do pozyskania oczekiwanego rezultatu. Proponujemy doradztwo, szkolenia, coaching jak również DISC oraz eventy. Nasza firma od ponad 20 lat prowadzi szkolenia w Polsce. Permanentne powiększanie umiejętności tudzież samoświadomości zatrudnionych jest najwyższym generatorem powodzenia. Zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertąna naszej witrynce internetowej.

 

Piły taśmowe Ro-Ma Zakłady Narzędzi

adres: http://www.ro-ma.pl

tytuł: Piły taśmowe Ro-Ma Zakłady Narzędzi

opis: Odpowiadając na potrzeby rynku przedsiębiorstwo Ro-Ma działajaca w dziedzinie narzędzi skrawających, od czterdziestu lat kreuje a także modernizuje swe produkty. Stosujemy dostępne, najświeższe technologie a także zatrudniamy doskonałych fachowców. Nasza firma Ro-Ma oferuje duży asortyment pił do drzewa, piły do pianki poliuretanowej, papieru a także do tkanin. Wytwarzamy także piły do mięsa oraz piły do metali. Rekomendujemy także ściernice do ostrzenia pił taśmowych i trakowych.

 

Ochrona Eventów Troja www.ochronatroja.pl

adres: http://www.ochronatroja.pl

tytuł: Ochrona Eventów Troja www.ochronatroja.pl

opis: Troja Agencja Ochrony wykonuje swoje usługi na bazie zezwolenia wydanego przez MSW i oferuje m.in. usługi całodobowej ochrony stacjonarnej, organizowanie i ochronę eventów, konferencji itp., ochrona osób. Poza tym oferujemy doradztwo, projektowanie i budowę kompleksów zabezpieczeń a także ich eksploatację, przeglądy i konserwację, obsługę komputerowych systemów zarządzania, usługi recepcyjne. Dysponujemy instrumentami kontroli naszych pracowników. Zapewniamy fachowe usługi wysokiej jakości wykonywane przez doświadczonych i kulturalnych pracowników a także zachowanie tajemnicy służbowej.

 

ASTON – Firma Szkoleniowo Usługowa Mariusz Jabłoński

adres: http://www.kursy-aston.pl

tytuł: ASTON – Firma Szkoleniowo Usługowa Mariusz Jabłoński

opis: ASTON - Kursy i szkolenia - organizuje szkolenia na operatora żurawi wieżowych i szynowych. Oferta skierowana jest do osób bezrobotnych oraz chcących zmienić zawód. Poza tym kursanci otrzymują uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach zasilanych gazem LPG. Warunkiem odpowiedni stan zdrowia i wykształcenie podstawowe. Poza tym oferujemy szkolenia obsługi kos spalinowych, pił mechanicznych, HDS'a jak również kursy na prawo jazdy.

 

Bus Taxi Warszawa - transport osób na terenie Warszawy i całego kraju

adres: http://www.bustaxiwarszawa.pl

tytuł: Bus Taxi Warszawa - transport osób na terenie Warszawy i całego kraju

opis: Nasza firma Bus Taxi przez 7 dni w tygodniu proponuje profesjonalną obsługę przewozu dowolnej ilości osób. Licencjonowani pracownicy zapewnią Państwu komfortowy i bezpieczny kompleksowy transport na terenie Warszawy i całej Polski. Oferujemy transport ze wszystkich hoteli, hosteli, lotnisk Chopina jak również Modlina oraz dworców kolejowych. Obsługujemy też imprezy okolicznościowe - wieczory kawalerskie, śluby i wesela oraz chrzciny, komunie, pogrzeby. Poza tym oferujemy wycieczki po Stolicy polski z przewodnikiem (polski, angielski, włoski) a także wycieczki do innych miast na obszarze całego kraju. Organizujemy wycieczki tematyczne - Chopin - śladami kompozytora, Judaica Warszawa, zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego itp. Jednym słowem - oferujemy wszechstronny wygodny transport oraz atrakcyjne stawki za usługę, opcja zapłaty w eur, usd, płatność kartą Master Card, Visa, American Express, mamy kasy fiskalne.

 

www.unicomp-wza.pl Głosowania sondażowe

adres: http://www.unicomp-wza.pl/

tytuł: www.unicomp-wza.pl Głosowania sondażowe

opis: Nasza dziedzina to organizowanie i obsługa techniczna zamówień wymagających stosowania niezawodnego, najnowszego wyposażenia, pozwalającego na kompetentne wykonanie opcjonalnego typu głosowania a także rozpoznaniu wiedzy praktycznej uczestników konkretnego zgromadzenia. Jesteśmy projektantami oraz wytwórcami aplikacji, jakie potrafimy ustawić a także zaadaptować do dowolnych, specjalnych żądań Kontrahenta. To my wykonujemy wszelki aspekt zamówień, jakich składnikiem jest głosowanie, ewentualnie zweryfikowanie opinii, preferencji oraz wiedzy praktycznej przy użyciu technologii informatycznych.

 

Jastrzębscy portal internetowy o rodzinach Jastrzębskich

adres: www.jastrzebski-jastrzebscy.pl/

tytuł: Jastrzębscy portal internetowy o rodzinach Jastrzębskich

opis: Portal http://www.jastrzebski-jastrzebscy.pl jest prywatnym serwisem mającym powiększanie informacji o rodzinach z takim nazwiskiem. Mamy wiarę, iż przyczyni się to do wyjaśnienia genezy nazwiska Jastrzębski. Wydaje się, że jest to miano rodowe szlacheckie odprzymiotnikowe, powstałe niechybnie od nazw miejscowości, przypuszczalnie nazw folwarków bądź wsi. Wszystkim, którzy wspomogą dopowiedzieć historię rodu Jastrzębskich, awansem ciepło dziękujemy.

 

Humana Int. Capital Sp z o.o www.humanacapital.pl

adres: http://www.humanacapital.pl

tytuł: Humana Int. Capital Sp z o.o www.humanacapital.pl

opis: Firma Humana I.C. specjalizuje się w kompleksowych usługach w sektorze relokacji i angażowania pracowników na terenie Polski, na terenie UE oraz poza Unią Europejską. Świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie konsultingu HR. Oprócz tego dysponujemy swoją licencjonowaną Agencję Nieruchomości z oryginalną bazą sprawdzonych adresów członków Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Administrujemy nieruchomościami komercyjnymi, realizujemy przeprowadzki miedzynarodowe, współpracujemy z uznanymi sieciami relokacyjnymi w Unii Europejskiej a także na świecie.

 

Semo Polska Posadzki Pandomo

adres: http://www.semopolska.pl

tytuł: Semo Polska Posadzki Pandomo

opis: Firma SEMO zatrudnia jedynie doświadczonych profesjonalistów, którzy z powodzeniem wykonali sporo zleceń wykończeniowo-budowlanych. Działamy od 1995 roku na terytorium całego kraju jak również poza granicami. Proponujemy kompetentne wskazówki a także pomoc przy doborze materiałów oraz różne konsultacje przy aranżacji wnętrza. Posiadamy w palecie wiele odmian podłóg, ścian i sufitów z wykorzystaniem najnowszych technik. Doświadczona załoga jak również nowoczesne technologie umożliwiają nam sumienne i właściwe wykonywanie kontraktów, na które dajemy gwarancje na czas od 12 do 36 miesięcy.

 

Serwis żurawi samochodowych http://www.serwis-hds.com.pl

adres: http://www.serwis-hds.com.pl

tytuł: Serwis żurawi samochodowych http://www.serwis-hds.com.pl

opis: Żurawie całościowego użytku są umieszczone w grupie B2, praca z chwytakiem zwiększa grupę do B3, natomiast sprzęty do załadunku drzewa są w grupie czwartej albo B5. Dźwig samochodowy skonstruowany jest z wciągarek i wyciągarek i wychylnego ramienia umocowanego na rotacyjnym pomoście, co umożliwia wznoszenie i opuszczanie ciężaru i jego transportowanie przez obrót pomostu oraz przekształcenie wysięgu. Już od przeszło 50 lat Hiab zakreśla swymi odkryciami technicznymi nowatorskie możliwości w technice dźwigowej. W miarę powiększania zasięgu żurawia maleje jego udźwig.

 

http://www.turbosprezarki-naprawa.pl

adres: http://www.turbosprezarki-naprawa.pl

tytuł: http://www.turbosprezarki-naprawa.pl

opis: Malejące ekologiczne normy zawartości szkodliwych substancji w spalinach samochodowych zmuszają producentów samochodów do wyposażania silników w turbiny. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w regeneracji podzespołów samochodowych, w tym również turbosprężarek do aut osobowych, ciężarowych oraz dostawczych. Skupujemy, regenerujemy i sprzedajemy turbosprężarki prawie wszystkich producentów turbin samochodowych. Na zregenerowane turbosprężarki dajemy 12-miesięczną gwarancję.

 

http://eurokabina.sklep.pl

adres: http://eurokabina.sklep.pl

tytuł: http://eurokabina.sklep.pl

opis: Firma EUROkabina to lata doświadczenia w dziedzinie importu, zbytu, produkcji, montowania, serwisu gwarancyjnego a także pogwarancyjnego. Obszerne zaplecze produktów eksploatacyjnych a także pomoc w dalszej eksploatacji sprzętów lakierniczych. Zatrudniana przez nas wysoko wykwalifikowana grupa techniczna zapewnia gwarancję, iż nasze zaopatrzenia będą pracowały prawidłowo w każdych warunkach.

 

http://www.mysuweren.pl/

adres: http://www.mysuweren.pl/

tytuł: http://www.mysuweren.pl/

opis: My Suweren to ponad piętnastoletni przegląd sceny politycznej Polski. Pod nazwą My Suweren kryją się długoletnie obserwacje, wnioski i refleksje umożliwiające układać obraz lepszego kraju. Służymy radą, rzucamy śmiałe spojrzenie na idee odnoszące się do rządów. Myślimy alternatywnie, czerpiemy z doświadczeń swoich i z historii. O ile jednakowo jak nas, niepokoi cię sytuacja polityczna naszego państwa zapraszamy do oswojenia się z naszymi przemyśleniami.

 

http://www.eurokabina.com.pl

adres: http://www.eurokabina.com.pl

tytuł: http://www.eurokabina.com.pl

opis: Firma EUROKABINA zajmuje się generalnie sprzedażą kabin lakierniczych, lakierniczo-suszących a także innych urządzeń na wyposażenie przedsiębiorstw zajmujących się malowaniem. Są to profesjonalne urządzenia produkowane przez polską firmę ASTHERM, przeznaczone dla motoryzacji, przemysłu metalowego i meblarstwa. Dla wygody naszych klientów uruchomiliśmy sklep online w którym można nabyć oferowane przez naszą firmę produkty. Poza tym w naszej ofercie posiadamy również materiały eksploatacyjne do wyżej wymienionych kabin tj. filtry podłogowe i sufitowe, kieszeniowe jak również włókniny filtracyjne.

 

http://www.pensjonatlorien.pl

adres: http://www.pensjonatlorien.pl

tytuł: http://www.pensjonatlorien.pl

opis: Wyjątkowy, czterogwiazdkowy pensjonat w centrum Szczawna-Zdroju, spokojnego, malowniczego miasteczka uzdrowiskowego. Pensjonat Lorien to nieprzeciętna jakość, dogodne warunki, doświadczona obsługa w niewysokiej cenie. Gruntownie odnowione pomieszczenia, wiele ciekawych atrakcji i niezapomnianych widoków, to tylko niewielka część licznych zalet naszego pensjonatu. Ogromne doświadczenie i pełen profesjonalizm doświadczenie sprawiają, że w pensjonacie Lorien poczujesz się jak u mamy, wypoczywaj z klasą.

 

http://www.warszawa-sprzataniegrobow.pl

adres: http://www.warszawa-sprzataniegrobow.pl

tytuł: http://www.warszawa-sprzataniegrobow.pl

opis: Jesteśmy profesjonalistami w temacie pielęgnacji płyt nagrobnych. Funkcjonujemy na rynku usług czyszczenia grobów już od dziesięciu lat. Naszą specjalnością jest pielęgnacja pomników nagrobnych tworzonych z każdego rodzaju kamienia. Nasza działalność obejmuje wszystkie warszawskie cmentarze. Ponadto oferujemy rozmaite naprawy kamieniarskie. Działamy z myślą o osobach zapracowanych które nie są w stanie poświęcić wiele czasu na porządkowanie grobów.

 

http://mm-meblebiurowe.pl/

adres: http://mm-meblebiurowe.pl/

tytuł: http://mm-meblebiurowe.pl/

opis: Bogaty wybór mebli biurowych oferuje PHU „MM” Meble Biurowe w Warszawie. Polecamy stoły, szafy, regały, fotele i krzesła obrotowe oraz biurka i stoliki komputerowe itp. Mamy w ofercie meble własnej produkcji a także Jarocińskiej Fabryki Mebli, MDD, Mikomax. Meble są praktyczne, estetyczne i trwałe w szerokiej gamie kolorów. Korzystając z oferowanych mebli można zaaranżować nowoczesne biuro, sale konferencyjne itd. Bezpłatne pomiary oraz pomoc w aranżacji. Na zamówienie wykonujemy meble według projektu klienta. Zapewniamy także transport i montaż.

 

http://www.flagi-windery.pl

adres: http://www.flagi-windery.pl

tytuł: http://www.flagi-windery.pl

opis: Proponujemy flagi reklamowe na masztach przenośnych czyli bowflagi. W ofercie dostępne są dwa zasadnicze rodzaje winderów, FULL oraz HALF. W wersji FULL trzy różne modele, natomiast w wersji HALF dwa typy. Do każdego bowflag'a można kupić wymienną podstawkę, torbę transportową, a oprócz tego pokrowiec na betonowe obciążniki. Winder jest doskonałą formą reklamy przenośnej, są proste w montażu, przyciągają wzrok ewentualnych klientów. Wysoka trwałość materiału, dowolna grafika, najnowocześniejsza technologia druku termotransferowego zapewniają 100 % jakość naszego produktu na przestrzeni czasu. Skuteczna reklama wizualna - flagi reklamowe oraz windery - to nasza oferta specjalnie dla Ciebie. Realizujemy zlecenia hurtowe jak również pojedyncze, już od jednej sztuki!

 

http://www.noclegimodlin.pl

adres: http://www.noclegimodlin.pl

tytuł: http://www.noclegimodlin.pl

opis: Pensjonat u Alexa oferuje noclegi oraz transport na lotnisko Modlin. Pensjonat zlokalizowany jest w lasach w pobliżu trasy E7, tylko 19 km od lotniska Modlin. Do dyspozycji gości są dwie sale kominkowe, saunę, basen, korty tenisowe. Dysponujemy także stylową restauracją, specjalizującą się w kuchni polskiej. Bliskość lotniska pozwala na szybki dojazd do terminala. Gościom pensjonatu oferujemy wygodny nocleg ze śniadaniem, oraz dowóz na lotnisko Modlin.

 

http://www.kurs-hds-wozki.pl

adres: http://www.kurs-hds-wozki.pl

tytuł: http://www.kurs-hds-wozki.pl

opis: Ośrodek Kształcenia ALMAT to firma działająca na rynku szkoleniowym od roku 1997. Firma prowadzi szkolenia na operatora wózków jezdniowych akumulatorowych i spalinowych. Uzyskane przez uczestników uprawnienia dotyczą wszystkich typów wózków jezdniowych z napędem silnikowym, są bezterminowe i honorowane we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Jednocześnie organizujemy kursy na obsługę wciągarek, ładowarek teleskopowych, suwnic, HDS'ów i podnośników koszowych oraz kursy BHP dla wszystkich grup zawodowych.

 

http://www.sdgsystem.pl

adres: http://www.sdgsystem.pl

tytuł: http://www.sdgsystem.pl

opis: Zajmujemy się organizowaniem wszystkich rodzajów głosowań. Posiadamy elektroniczne, bezprzewodowe urządzenia do zliczania głosów pozwalające na prowadzenie głosowania w czasie rzeczywistym. Poza tym prowadzimy obsługę notarialną i prawną. Na życzenie klienta rejestrujemy audio i wideo, a także realizujemy transmisje internetowe. Organizujemy również interaktywne konferencje, szkolenia oraz eventy. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny sprzęt konferencyjny pozwalają nam na rzetelne oraz bezproblemowe wykonanie każdego zlecenia.

 

http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl

adres: http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl

tytuł: http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl

opis: Działająca od 2000 roku firma IMPA DYSTRYBUCJA jest autoryzowanym dystrybutorem farb polskiego producenta farb - firmy OLIVA i czołowego skandynawskiego producenta farb dla przemysłu -firmy TEKNOS. W naszej ofercie szeroki wybór farb przeciwpożarowych, do zabezpieczeń antykorozyjnych oraz farb dekoracyjnych do pomieszczeń wewnątrz budynków. Poza tym również oferujemy doradztwo techniczne, serwis oraz kompletacje dostaw dla przemysłu i budownictwa. Firma prowadzi także szkolenia z zakresu farb dekoracyjnych. Zapraszamy do współpracy firmy profesjonalne.

 

http://www.astherm.pl

adres: http://www.astherm.pl

tytuł: http://www.astherm.pl

opis: Nasza firma w Górze Kalwarii k/ W-wy oferuje kabiny lakiernicze i lakierniczo-suszące dla przemysłu metalowego i meblowego oraz motoryzacyjnego. Kabiny lakierniczo-suszące to zamknięte pomieszczenia, wielkością dopasowane do wymiarów malowanego detalu. Kabiny lakiernicze ASTHERM projektowane są tak, by były jak najbardziej wszechstronne. Priorytetem firmy ASTHERM jest zapewnienie maksymalnej jakości oferowanych produktów oraz usług. Firma ASTHERM Sp. z o.o. nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma od października 2008 r.

 

http://www.narzynski.pl

adres: http://www.narzynski.pl

tytuł: http://www.narzynski.pl

opis: Artysta malarz, pedagog, profesor łódzkiej PWSSP - Juliusz Narzyński. Urodzony w roku 1934 w Warszawie. Studia i dyplom na Wydziale Malarstwa warszawskiej ASP. Wielokrotnie wystawiał swoje prace na wystawach krajowych i zagranicznych. Laureat Nagrody im. Cypriana Kamila Norwida w 1969 roku. Jego prace wystawiane są w zbiorach muzealnych krajowych i zagranicznych oraz w kolekcjach prywatnych kolekcjonerów.

 

http://www.autyzm-sklep.pl

adres: http://www.autyzm-sklep.pl

tytuł: http://www.autyzm-sklep.pl

opis: Autyzm to całościowe zaburzenie rozwoju (ASD), niestety, jest niewyleczalny. Założyliśmy ten sklep po to, aby oferować klientom obszerny wybór produktów, koniecznych w terapii dziecka w otoczeniu domowym. Oferowane w sklepie produkty są dobrane specjalnie dla osób autystycznych. Dzieci z autyzmem najwięcej czasu spędzają w domu, więc czas poświęcony na domową terapię umożliwi nam poznać problemy naszego dziecka i pomoże je rozwiązywać. W razie wątpliwości poradźcie się specjalisty. Pomoże dobrać produkty najlepiej służące Waszemu dziecku.

 

Markiza na wymiar, pergole Warszawa

adres: http://www.markizy.eu

tytuł: Markiza na wymiar, pergole Warszawa

opis: Producent - firma ARTIMA proponuje najnowsze modele markiz balkonowych. Markizy wykonane są z elementów produkowanych we Włoszech. Markizy oprócz osłony przed słońcem osłaniają wnętrze pomieszczeń przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych, a oprócz tego są doskonałym nośnikiem reklamowym dla restauracji, sklepów i innych firm. Rozróżniamy markizy w zależności od funkcji: balkonowe, koszowe i tarasowe. Konstrukcje markiz wykonywane są z profili aluminiowych, pokrywanych folią PCV lub tkaninami impregnowanymi.

 

http://www.kasetony.eu

adres: http://www.kasetony.eu

tytuł: http://www.kasetony.eu

opis: Świetlne kasetony są najczęściej stosowaną formą reklamy zewnętrznej. Firma ARTIMA działa na rynku od 1993 roku, oferuje kasetony dwustronne oraz jednostronne wykonane z profili aluminiowych o grubościach od 8 do 18 cm. Wszystkie prace realizowane są kompleksowo od projektu do montażu. Prowadzimy działalność usługową na terenie całego kraju. Profesjonalizm, krótkie terminy pełna dyspozycyjność to atuty naszej firmy.

 

http://www.tkfarby.pl

adres: http://www.tkfarby.pl

tytuł: http://www.tkfarby.pl

opis: W ofercie naszej firmy produkty znanych producentów branży malarskiej oraz akcesoriów malarskich. Posiadamy pełny asortyment farb. Barwimy według wzorników kolorów RAL, NCS (komputerowo). Gwarantujemy profesjonalną obsługę klientów, w tym doradztwo techniczne i technologiczne. Nasza firma prowadzi sprzedaż klientom indywidualnym oraz profesjonalnym firmom. Zapraszamy na strony firmy handlowej TK Farby.

 

http://www.artima.com.pl

adres: http://www.artima.com.pl

tytuł: http://www.artima.com.pl

opis: Firma z warszawy - ARTIMA oferuje świetlne kasetony oraz najnowsze modele markiz balkonowych i koszowych. Osłaniające przed słońcem markizy koszowe są jednocześnie idealnym miejscem reklam dla restauracji, sklepów i innych firm. Poza tym markizy niezależnie od typu chronią przed deszczem i wiatrem. Markizy wykonywane są z włoskich profili aluminiowych. Warszawska firma ARTIMA poleca również kasetony świetlne dwustronne oraz jednostronne, permanentnie promujące firmę lub produkt, ponieważ są widoczne tak w dzień jak i w nocy.

 

http://www.mwblawyers.pl

adres: http://www.mwblawyers.pl

tytuł: http://www.mwblawyers.pl

opis: Każdy z nas korzystał kiedyś z porady prawnika. Kupując np. dom musimy skorzystać z pomocy adwokata. Kancelaria Radców Prawnych HOSSA zatrudnia takich właśnie prawników. Kancelaria posiada biura w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Tel Avivie. Współpracuje również z Radcami Prawnymi i Adwokatami z całej Polski. Stawiamy na osobisty, bezpośredni kontakt z Klientem. Kancelaria zapewnia udzielenie kompleksowej obsługi prawnej Klientów.

 

http://www.sterigat.pl

adres: http://www.sterigat.pl

tytuł: http://www.sterigat.pl

opis: Nasza firma oferuje produkty do sterylizacji i dezynfekcji na najwyższym światowym poziomie. Doskonała znajomość stosowanych materiałów w procesach dekontaminacji pozwala nam na wybór najlepszych dostawców oraz współpracę z firmami należącymi do czołówki światowej w tej branży. Oferujemy miedzy innymi opakowania firmy WIPAK, czołowego wytwórcy opakowań sterylizacyjnych linii STERIKING ® oraz innych znanych producentów.

 

http://www.baneryreklamowe-warszawa.pl

adres: http://www.baneryreklamowe-warszawa.pl

tytuł: http://www.baneryreklamowe-warszawa.pl

opis: Banery reklamowe to jeden z najbardziej popularnych rodzajów reklamy firmy. Banery wykonywane są z materiałów najwyższej jakości. Ten rodzaj promocji jest bardzo efektywny a zarazem tani i przez długi czas może być eksploatowany. Nasza firma specjalizuje się w produkcji banerów winylowych, tekstylnych oraz wydruków wielkoformatowych. W ofercie dostępny jest też system wystawienniczy. Gwarancja wysokiego poziomu usług oraz profesjonalnie wykonane zlecenie to usatysfakcjonowanie klienta.

 

http://krowki24.pl

adres: http://krowki24.pl

tytuł: http://krowki24.pl

opis: Firma Cukierki Reklamowe Konstancja Dołęga-Dołęgowska funkcjonuje od 1990 roku. Krówki reklamowe to wyśmienita okazja na pokazanie prestiżu i na poprawę wizerunku własnej firmy. Firmę odwiedza na przykład poważny kontrahent i zostaje poczęstowany słodyczami z reklamą Waszej firmy. Z czym będzie kojarzył nazwę Waszej firmy? Będzie ją słodko wspominał. Warto skorzystać z takiej formy reklamy, bo jest ona bardzo ciekawa i przynosi sporą ilość profitów. Cukierki w opakowaniach reklamowych cieszą się dużym powodzeniem, więc postanowiliśmy produkować również krówki w opakowaniach okolicznościowych.

 

http://www.uslugidzwigowe-womag.pl

adres: http://www.uslugidzwigowe-womag.pl

tytuł: http://www.uslugidzwigowe-womag.pl

opis: Dwadzieścia lat doświadczeń daje naszej firmie wysoką pozycję w profesjonalnych usługach dźwigowych. Prowadzimy usługi żurawi samochodowych z obsługą operatorską do 300 ton. Świadczymy usługi na terenie całego kraju a w razie zainteresowania klientów także na obszarze Europy. Oferujemy duży wybór żurawi kołowych. Dysponujemy najnowszym sprzętem takich firm, jak LIEBHERR i FAUN. Przyjmujemy do realizacji nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Gwarantujemy solidność, terminowość i fachowość, oraz wieloletnie doświadczenie.

 

http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl

adres: http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl

tytuł: http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl

opis: Firma świadczy usługi na rynku warszawskim od roku 2006. Oferujemy obsługę grobów każdego rodzaju (ziemnych, kamiennych - lastryko, marmur, granit). Spełniamy każde indywidualne życzenie klienta. Polecamy również odśnieżanie mogił i odnawianie napisów na tablicach nagrobkowych. Obsługujemy wszystkie cmentarze na terenie m. st. Warszawy. Ceny za każdym razem ustalane są indywidualnie i są uzależnione od rodzaju usługi jak również od lokalizacji grobu, jego wielkości i stanu zanieczyszczenia

 

http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl

adres: http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl

tytuł: http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl

opis: Nasza firma działa w Warszawie od kilku lat, świadczymy usługi w zakresie projektowania i zakładania ogrodów. Urządzamy tereny zieleni zarówno wokół domów prywatnych, siedzib firm, jak i osiedli mieszkaniowych. Atutem firmy są usługi świadczone kompleksowo. Zakres naszej działalności:budowa strumyków, oczek wodnych i kaskad, pergole, schody, tarasy, altany, aranżacja oświetlenia, itp. Wiele zrealizowanych zleceń oraz zadowolenie klientów wystawiają dobre świadectwo firmie. Zapraszamy do galerii prezentującej nasze ogrody.

 

http://www.aston.waw.pl

adres: http://www.aston.waw.pl

tytuł: http://www.aston.waw.pl

opis: Firma ASTON organizuje kursy dokształcające dające uprawnienia operatora wózków jezdniowych spalinowych. Oferta kierowana jest do osób z różnych powodów nieaktywnych zawodowo. Poza tym kursanci otrzymują uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach zasilanych gazem płynnym. Konieczne - wykształcenie podstawowe oraz zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania tego zawodu. Oprócz powyższych firma ASTON organizuje wiele innych kursów np.nowoczesny magazynier, obsługi HDS'a, kos spalinowych a także na prawo jazdy.

 

http://www.uslugiglazurnicze.pl

adres: http://www.uslugiglazurnicze.pl

tytuł: http://www.uslugiglazurnicze.pl

opis: Usługi glazurnicze to układanie płytek ceramicznych na ścianach przeważnie łazienki lub kuchni. Na naszych stronach garść porad na ten temat. Priorytetową sprawą jest dobór odpowiedniego typu glazury. Następnie podejmujemy decyzję, czy pracę wykona glazurnik, czy wykonamy tę pracę sami. Jeśli wybierzemy opcję - zatrudniamy fachowca - musimy wybrać renomowaną firmę. Natomiast, jeżeli zdecydujemy się na pracę własną, musimy uzupełnić swoje wiadomości za pomocą literatury lub internetu.

 

http://www.bellysession.pl

adres: http://www.bellysession.pl

tytuł: http://www.bellysession.pl

opis: Artystyczne sesje fotografii ciążowej tylko w Belly Session Studio. Jest to pierwsze w Polsce studio fotograficzne w tej specjalności. Piękno ciała i kumulacja pozytywnych emocji, fenomen nadchodzącego macierzyństwa wszystko to działa na nasze kobiece zmysły. Zapraszamy kobiety w ciąży oraz rodziny z dziećmi na niestandardową sesję fotograficzną. Warto zapamiętać i uwiecznić ten magiczny okres w życiu kobiety bo ciąża jest tematem kobiecym, modnym oraz sexy. Belly Session Studio oferuje do sprzedaży również autorskie projekty w formie papierowych powiększeń do wystroju wnętrz.

 

http://www.markizy.name

adres: http://www.markizy.name

tytuł: http://www.markizy.name

opis: Mieszkając w domu, którego pomieszczenia są nasłonecznione, mamy dużo światła a zarazem ciepła. W pewnych okolicznościach te zalety zaczynają nam przeszkadzać i chcemy się jakoś przed nimi zabezpieczyć. Jest za gorąco a na ekranie monitora nic nie widać. W takim wypadku należy zastosować markizy. W zależności od konfiguracji mieszkania możemy zainstalować markizy balkonowe, które służą nie tylko do osłony przed słońcem, ale także przed deszczem i wiatrem. Innym rozwiązaniem mogą być markizy tarasowe. Markizy tarasowe stosowane są w celu osłonięcia przed operacją słoneczną dużych powierzchni. Markizy balkonowe i tarasowe mają również szerokie zastosowania komercyjne, są kapitalnym nośnikiem reklamowym dla firm. Używają ich ogródki restauracyjne, osłania się nimi werandy, loggie, oraz witryny sklepowe itp.

 

http://www.trycholog.eu

adres: http://www.trycholog.eu

tytuł: http://www.trycholog.eu

opis: Owłosienie skóry głowy jest atutem wielu kobiet i mężczyzn, indywidualnym walorem, wyróżniającym konkretne osoby. Niestety, wiele osób ma z tym problem. O ile wypadanie włosów wraz z wiekiem jest procesem naturalnym, to w młodym wieku przeważnie jest to związane z przebytymi lub aktualnymi schorzeniami. Jedyne w naszym kraju Centrum Trychologii dysponuje najbardziej zaawansowaną technologicznie aparaturą diagnostyczną. Stosujemy terapię Anti Aging, będącą rozwiązaniem alternatywnym dla osób, którym leczenie farmakologiczne nie dało efektów. Mamy długoletnią praktykę w zapobieganiu wypadania i pielęgnacji włosów, jesteśmy w stanie zapewnić oczekiwane efekty leczenia.

 

http://www.samsung-serwis-warszawa.pl

adres: http://www.samsung-serwis-warszawa.pl

tytuł: http://www.samsung-serwis-warszawa.pl

opis: A-Tech - autoryzowany serwis SAMSUNG'a poleca naprawy sprzętu RTV i AGD. Nasza firma to centrum serwisowe branży elektronicznej w Warszawie. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Posiadamy kilkunastoletnią praktykę w regeneracji i konserwacji sprzętu elektronicznego firmy SAMSUNG. Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy. Każdy sprzęt naprawiamy w krótkim czasie i profesjonalnie. Szybka komunikacja z naszym serwisem za pomocą firmowej infolinii. Nasza firma powstała w połowie lat 90, a przez lata pracy zyskaliśmy mnóstwo zadowolonych klientów.

 

http://www.brolerserwis.pl/

adres: http://www.brolerserwis.pl/

tytuł: http://www.brolerserwis.pl/

opis: Firma MB Serwis Zbigniew Broler to interes rodzinny. Nie tylko dlatego, że kierownictwo to bracia, ale też dlatego, że symboliczną rodzinę miłośników samochodów Mercedes tworzymy z naszym personelem oraz klientami. Dziś jesteśmy rozpoznawalną firmą wśród posiadaczy samochodów Mercedes oraz aut z grupy Volkswagen. Funkcjonujemy na rynku motoryzacyjnym od ponad 15 lat, posiadamy certyfikat ISO 9001:2000 oraz SQM. Wykorzystując najnowsze oprzyrządowanie diagnostyczno-pomiarowe obsługujemy również najnowsze modele Mercedesów. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż części zamiennych do Mercedesów wszystkich typów. Dla stałych klientów mamy Karty Stałego Klienta pozwalające korzystać z licznych rabatów, zniżek i promocji.

 

http://www.noclegisudety.pl/

adres: http://www.noclegisudety.pl/

tytuł: http://www.noclegisudety.pl/

opis: Sudety są regionem bogatym w atrakcje turystyczne. Do wyboru są pokoje gościnne, gospodarstwa agroturystyczne oraz inne tanie noclegi. Polskie góry odwiedza również wielu turystów z zagranicy. Wakacje lub weekend można spędzić wśród lasów i łąk, zwiedzając zabytki i pomniki przyrody.

 

Przgotowanie do egzaminów na studia z architektury http://www.rysunek-architektura.pl/

adres: http://www.rysunek-architektura.pl/

tytuł: Przgotowanie do egzaminów na studia z architektury http://www.rysunek-architektura.pl/

opis: Nasza firma oferuje profesjonalną naukę rysunku. W naszej ofercie proponujemy zajęcia plenerowe, osobiste ale też masę innych technik nauki, pośród których każdy rysownik znajdzie coś dla siebie. Prowadzimy kursy przygotowujące do konkretnych uczelni i konkretnych kierunków studiów, dzięki czemu nasi uczniowie mają o wiele łatwiej się dostać na wymarzone studia. Organizujemy zagraniczne wyjazdy plenerowe, dające dużo praktyki i dużo doświadczenia. Nasza firma to przede wszystkim fachowość oraz niskie ceny. Prowadzimy też zajęcia wakacyjne dla studentów, którzy pragną nadrobić zaległości oraz dla tych, którzy tak jak my kochają rysunek. Nasza kadra to wykwalifikowani architekci z doskonałych uczelni. Zapraszamy na naszą witrynę internetową w celu obejrzenia naszych prac.

 

http://www.domywww.pl/

adres: http://www.domywww.pl/

tytuł: http://www.domywww.pl/

opis: Poradnik Domowy Online stworzony został aby doradzać i pomagać w sprawach związanych z remontem domu. Staramy się doradzać internautom i rozwiązywać ich problemy powstałe w czasie remontowania domu na własną rękę. Internetowy poradnik domowy może służyć pomocą w urządzaniu domu i jego wykończeniu. Internauci mają okazję zapoznać się z systemami ogrzewania, jaki wybrać rodzaj okien i jak je zabezpieczyć oraz jak pielęgnować podłogi. Poza tym systemy przeciwwłamaniowe, czujniki dymu, ognia i inne możliwe zabezpieczenia domu. Zachęcamy do dodawania opisów własnych rozwiązań różnych problemów związanych z tym tematem.

http://www.atechserwis.pl/

adres: http://www.atechserwis.pl/

tytuł: http://www.atechserwis.pl/

opis: Jesteśmy autoryzowanym centrum serwisowym branży elektronicznej. Naszą domeną jest sprzęt rtv i agd marek takich jak : Samsung ,Philips, Toshiba, Sharp, Orion, Otake, Zelmer, Lenco, Botti. Mamy największe w kraju doświadczenie jeżeli chodzi o naprawę sprzętu firmy Panasonic. Przez lata praktyki naprawiliśmy mnóstwo sprzętu pozyskując przy tym mnóstwo zadowolonych klientów. Jeśli chcesz, by twój sprzęt został naprawiony ekspresowo, profesjonalnie i dokładnie to powinieneś skorzystać z usług naszej firmy. Nasza firma została utworzona w połowie lat 90' co świadczy o naszym niemałym doświadczeniu w branży elektronicznej. Nasi klienci za pomocą specjalnie stworzonej infolinii mają bardzo prosty sposób komunikacji z naszym serwisem. Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy.

 

http://www.gardinio.pl/

adres: http://www.gardinio.pl/

tytuł: http://www.gardinio.pl/

opis: Posiadam wieloletnie doświadczenie w aranżacji tarasów i balkonów oraz zakładaniu ogrodów na terenie Warszawy i okolic. Ciekawe rozwiązania projektowe połączone z funkcjonalnością, sprawiają, że pielęgnacja ogrodu to przyjemność i relaks. Ogród tworzony z pasją daje radość i satysfakcję zarówno jego właścicielom jak i twórcom. Przykłady aranżacji balkonów i ogrodów oraz tarasów na stronie internetowej firmy.

 

http://www.perlowydwor.pl/

adres: http://www.perlowydwor.pl/

tytuł: http://www.perlowydwor.pl/

opis: Zapraszamy do stylowego dworku położonego wśród lasów w okolicy Warszawy. Perłowy Dwór to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego, studniówki lub spotkań biznesowych z obsługą na najwyższym poziomie. Zapewniamy sprawną organizację, stylowo urządzoną salę na 300 osób z nowoczesnymi rozwiązaniami audiowizualnymi. Zapewniamy w menu doskonałe dania przygotowane przez naszych kucharzy. Posiadamy również kompleks hotelowy.

 

http://www.web-ecommerce.pl/

adres: http://www.web-ecommerce.pl/

tytuł: http://www.web-ecommerce.pl/

opis: W dzisiejszych czasach sklepy internetowe są bardzo popularne. Posiadanie własnego sklepu internetowego to ogromny plus dla firmy oraz możliwość dotarcia do dużej grupy klientów. Sklep internetowy ma wiele zalet. Bardzo niskie koszty utrzymania - płaci się tylko za domenę i hosting, czyli miejsce, gdzie sklep się znajduje. Sklep jest czynny 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, co nie wymaga ciągłej obecności jakichkolwiek pracowników. Złożenie zamówienia najczęściej odbywa się bez udziału pracowników - klient po prostu loguje się i składa zamówienie na to co jest aktualnie dostępne. Oferujemy system Web-eCommerce obsługi sklepu internetowego, który jest przejrzysty oraz charakteryzuje się prostotą obsługi i wieloma innymi atutami. System jest projektowany indywidualnie na konkretne potrzeby klientów. Wersja DEMO systemu Web-eCommerce do testowania na stronie naszej firmy WebReklama pod adresem www.web-ecommerce.pl

 

http://www.grafika-komputerowa.waw.pl/

adres: http://www.grafika-komputerowa.waw.pl/

tytuł: http://www.grafika-komputerowa.waw.pl/

opis: Strona internetowa, jako wizytówka to dla dużych i małych firm obowiązkowy element marketingu. Ważnym elementem stron html jest grafika komputerowa podnosząca ich atrakcyjność. Pozwala ona internautom lepiej zapoznać się z usługami lub produktami przez nas oferowanymi. Jakość naszej witryny świadczy o nas i o naszej firmie, pozwala nam na zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy, w czym duży wkład ma właśnie praca grafika komputerowego.

 

bannery.warszawa.pl © 2009